יום שישי , 29 מאי 2020

עשו חצי עבודה והשאירו מפגע להולכי רגל

בתום עבודות שביצעה חברת החשמל, מעבר להולכי רגל בכניסה לשכונת בן גוריון בשדרות לא שב לקדמותו, תושבת העיר נחבלה ברגלה.

עבודות להעתקת נקודת חשמל בוצעו היום בכניסה לשדרות מכיוון אזור התעשייה אלא שבתום העבודות נותרו המרצפות בצידי המעבר שמשמש להולכי רגל וגם לתושבים אשר מתגוררים בבתים הפרטיים הסמוכים.

נציין כי העבודות שבוצעו היו נדרשות זמן רב כחלק מפיתוח הכניסה לעיר וכן אזור התעשייה. הבעיה מתחילה כאשר עם סיום עבודות התשתית של חברת החשמל. אבני הדרך נשארות מוטלות בכל עבר ונוצר בור שמסכן את הולכי הרגל המתהלכים באיזור.

מפגע בכניסה לשדרות
מפגע בכניסה לשדרות היום

רק הבוקר מעדה אחת הדיירות אשר מתגוררת בסמיכות לאיזור המדובר בו כאמור חלק מאבני המדרכה נותקו ממקומם על מנת להעביר תשתיות חשמל מתחת לאדמה.

"אנו מברכים על כל העשייה של ראש העיר אלון דוידי ואכן ניכר שיפור בכל פינה בעיר, אך לא ייתכן שישאירו אותנו ככה ויסכנו את התושבים" סיפרה תושבת העיר שנחבלה, "בשכונה הזו גרים במיוחד אנשים מבוגרים וחלילה אם אחד מהם ימעד יהיה כאן אסון כבד והעירייה תצטרך לתת את הדין בעניין".

דיירת אחרת סיפרה לכתבנו :"פנינו למוקד 106, הם מצידם אמרו שעלינו לפנות לחברת החשמל. אך חברת החשמל החזירה לנו תשובה הפוכה, שמי שאחראי על העניין הוא העירייה." והוסיפה "אותנו לא מעניין מי צריך לטפל אנחנו סה"כ רוצים שיטפלו וזהו".

מעיריית שדרות נמסר בתגובה : "הבעיה ידועה ומוכרת לעירייה. אגף שפ"ע דרש מחברת חשמל לטפל לתקן את האבנים, אך בשל הימים הגשומים בשבוע שעבר הטיפול התעכב. כבר הבוקר צוותים הגיעו למקום והחלו לתקן את הדרוש תיקון. צר לנו על פציעתה של התושבת ואנו מאחלים לה החלמה מהירה."

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.