יום ג' | 29.6.21 | 16:12

לראשונה במרוץ שדרות שער הנגב – קבוצת ריצה של אנשים עם צרכים מיוחדים

מרוץ שדרות שער הנגב המסורתי יארח בפעם הראשונה קבוצת אנשים עם צרכים מיוחדים. עשרות חניכי ומתנדבי תכנית "אור כוכבים", המופעלת על ידי עמותת "מאירים", יוזנקו  בחמישי הקרוב (1 ביולי) . הקבוצה תרוץ יחד עם מנהלי העמותה וכמובן מאות המשתתפים הפוקדים את המרוץ מידי שנה. 

רצים עם כוכבים: בחמישי הקרוב  יוזנק מרוץ מרוץLight Run  שדרות שער הנגב. השנה המרוץ יארח קבוצת ריצה מרגשת במיוחד של אנשים עם צרכים מיוחדים בהובלת עמותת "מאירים". למעשה זו הפעם הראשונה שקבוצת הריצה של תכנית "אור כוכבים" תצא למרוץ רשמי, ולא נראה שזו הולכת להיות הפעם האחרונה לאור ההתרגשות שנרשמת מהמשתתפים העתידיים.

המרוץ יתקיים בפעם השלישית, זאת לאחר שבשנה שעברה הוא בוטל בעקבות מגיפת הקורונה. המרוץ יכלול מקצים למרחקים: 10 ק"מ, 5 ק"מ ו-2 ק"מ – זינוקים החל מהשעה 19:00. קבוצת הריצה מאור כוכבים תשתתף במקצה העממי בן 2 ק"מ.

תכנית "אור כוכבים" כוללת מאות חניכים, ילדים, נערים ובוגרים בעלי מוגבלויות שונות וצרכים מיוחדים. הפעילות מובלת על ידי צוות עמותת "מאירים" ועל ידי מאות בני נוער המתנדבים בפעילויות השונות לאורך השנה. מטרת התכנית היא הגעה לכמה שיותר ילדים בעלי צרכים מיוחדים באזור הפריפריה הדרומית, ולסייע להם ולמשפחותיהם במגוון דרכים ופעילויות לאורך השנה.

יזהר נבון, מנכ"ל עמותת מאירים, שבעצמו ירוץ יחד עם הקבוצה: "אלו הרגעים המרגשים של את התכנית. פשוט מרגש לראות את החברה רצים יחד, ואני מתרגש באופן אישי מהמאורע. מודה לעיריית שדרות על שיתוף הפעולה והנכונות להעלאת המודעות לנושא הכלכך חשוב הזה"

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.