יום שישי , 29 מאי 2020

העיר שדרות בכף ידכם

עיריית שדרות השיקה לאחרונה אפליקציה עירונית, בה ניתן לדווח על מפגעים, להיכנס באופן ישיר לאתר העירייה ולדף הפייסבוק, לבצע תשלומים ועוד. ראש העיר, אלון דוידי: "אנחנו ממשיכים בהנגשת השירות לתושבים שלנו על-ידי השקת אפליקציה שתאפשר לתושבים לייעל את התקשורת שלהם מול העירייה".

לאחר זמן רב של השקעה, ניסויים ושדרוג מערכות, השיקה השבוע עיריית שדרות את האפליקציה העירונית. ניתן להוריד את האפליקציה שנקראת "שדרות" מכל חנות אפליקציות בטלפונים החכמים.

באמצעות האפליקציה ניתן לדווח למוקד העירוני על מפגעים על-ידי ציון מיקום המפגע, תיאורו ואף תיעוד שלו במידה וקיים במצלמה באמצעות האפליקציה. בתום הטיפול יקבל הפונה הודעה טקסט על סיום הטיפול בתקלה – "דיווח למוקד". ניתן גם להתקשר באופן ישיר למוקד דרך האפליקציה – "חיוג למוקד".

באפליקציה ניתן למצוא ספר טלפונים של כל אגפי ומחלקות העירייה – "ספר טלפונים".

קיים קישור לדף הפייסבוק העירוני – "שדרות שלי" ואז "פייסבוק עירוני" ודף הפייסבוק של ראש העיר – "פייסבוק ראש העיר".

ישנו גם קישור לאתר האינטרנט של העירייה ואתר האינטרנט של מתנ"ס שדרות וכן לוח אירועים עירוני – "שדרות שלי" ו"לוח אירועים".

דרך הלשונית "אזור אישי" ניתן לבצע תשלומים באמצעות צילום דרישת התשלום ותשלום מיידי באפליקציה. ב"אזור אישי" קיים גם "תיק תושב", בו ניתן לקבל מידע אישי לשירותים השונים והמגוונים ממערכות הרשות.

על הכנת האפליקציה עמלו במשך זמן רב מנכ"ל העירייה, טל טורן ומנהלת האגף לשירות לתושב, הילה אלימלך.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "אנחנו ממשיכים בהנגשת השירות לתושבים שלנו על-ידי השקת אפליקציה שתאפשר לתושבים לייעל את התקשורת שלהם מול העירייה. בהמשך להקמת האגף לשירות לתושב ותגבור המוקד העירוני, אנו רואים באפליקציה דרך נוספת להקל על תושבינו במציאת מידע על אירועים שקורים בעיר, טלפונים חיוניים וכן בביצוע קל ונוח של תשלומים ובדיווח על מפגעים לטיפול מיידי של המוקד ".

 להורדה סירקו את הקוד המצורף בתמונה

 

להורדה למכשיר אנדרואיד  לחצו כאן

להורדה למכשיר Iphone לחצו כאן

 

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

    יפה הגיע הזמן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.