יום רביעי , 1 אפריל 2020
תקיפה חמור בפתח הבית של מנהל אגף העורף בעירייה. צילום אילוסטרציה

בכיר בעיריית שדרות הותקף בסכין בפתח ביתו

במשטרה חוקרים מי האלמוני שהגיע עד לפתח ביתו של יובל חזן, מנהל אגף העורף בעיריית שדרות ותקף אותו בפניו באמצעות סכין יפנית. המשטרה: "מתבצעות כל פעולות החקירה הנדרשות".

מקרה חמור התרחש אתמול (מוצ"ש) בשדרות כשאלמוני הגיח עד לפתח ביתו של יובל חזן, מנהל אגף העורף בעירייה וחתך אותו בפניו. כתוצאה מכך, הוא הובהל לבית חולים שם אושפז לצורך טיפול בחתכים באמצעות תפרים, בהמשך שוחרר לביתו.

על-פי הידוע, כחצי שעה לאחר צאת השבת, נקש האלמוני על דלת ביתו של חזן, כאשר חזן בעצמו פתח את הדלת הוא הותקף באמצעות סכין יפנית, החשוד במעשה נמלט מהמקום. "זה מקרה פשוט הזוי, אתה פותח את הדלת ולא יודע למה לצפות, הכל קרה מהר יובל בהלם מהמקרה" סיפרו מכריו, "אין לאף אחד מושג מי יכול היה לעשות מעשה כזה חמור ונפשע, ליובל כמו שכולם יודעים אין אויבים, בטח לא ברמה כזו".

בעקבות המקרה, המשטרה פתחה בחקירה. בידי החוקרים ככל הנראה תיעוד ממצלמות האבטחה. "האירוע בבדיקה. מתבצעות כל פעולות החקירה הנדרשות", נמסר מהמשטרה.

 יובל חזן. לא מסוכסך עם אף אדם שיכול לעשות את זה. צילום: אורי גבאי

בתוך כך, נציין כי חזן שימש בעבר כמנהל אגף שפ"ע, העירייה ניהלה נגדו מאבק משפטי ממושך כדי להזיזו מהתפקיד. לפני כארבע שנים התמנה לנהל את אגף העורף. במקביל המשיך לנהל מאבק משפטי. הוא תבע את העירייה בגין פגיעה בשמו הטוב וזכה, בפסק הדין נמתחה ביקורת חריפה של השופט על התנהלות העירייה בנוגע לדו"ח שהוציאה המבקרת ובו לטענת חזן הועלו טענות שפגעו בשמו הטוב. בקרוב יתקיים דיון בערעור שהגישה העירייה.

בתוך כך, שוחח היום ראש העיר, אלון דוידי, עם המנהל על המקרה ושאל לשלומו. "העירייה מגנה כל מקרה של אלימות כלפי כל אזרח וודאי שכלפי עובד ציבור. אנו בטוחים שהמשטרה תשקיע את כל המאמצים כדי לתפוס את החשוד במעשה ומאחלים למנהל בריאות ורפואה שלמה".

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.