יום ה' | 17.6.21 | 20:51 | צילומים: אורי גבאי

אכזבה גדולה: מכבי ציון שדרות סיימה בתיקו, בני אילת עלתה לליגה א'

לעיני 1,200 צופים באצטדיון העירוני מכבי ציון שדרות החמיצה הזדמנות לעלות ליגה כששיחקה רע מאוד מול אילת והצליחה לחלץ רק נקודה ששולחת אותה למסע מפרך של משחקי מבחן.

למכבי ציון שדרות היו את כל התנאים כדי לרשום העפלה היסטורית לליגה א' אבל שוב ברגע האמת הקבוצה נכשלת במשימה.  בבית שלה, באווירה חגיגית, לעיני צופים רבים וקהל צבעוני שמעודד ללא הפסקה החניכים של עופר טלקר התקשו מאוד מול אילת שהגיעה נחושה מאוד והוכיחה שהעלייה הזו מגיעה לה.

 מנהל מחלקת הספורט חיים אביטן סופד לדוד גוייחנברג, איש המשק שנפטר באופן מפתיע לפני כשנה.

רבים העריכו כי הקבוצה מאילת שהייתה זקוקה לנקודה תסתגר אבל המאמן שרון חיטמן קרא נכון שדרות וביקש משחקניו משריקת הפתיחה ללחוץ גבוה את שדרות שהרבתה ללא הניסיון של אלון יופה (שהיה פצוע) בהגנה לעשות יותר מדי טעויות במשחק כל כך גורלי. אחת הטעויות גם הובילה לשער מיותר מבחינתה של שדרות בדקה ה-29, דווקא השחקנים הכי מנוסים הבלם אור עלאווה והקשר עמית גבאי הסתבכו עם הכדור שהגיע לקשר אילת אילי אלימלך שהימם את 1,200 האוהדים ביציע עם יתרון מבטיח 1:0 לאילת.

 שחקני אילת חוגגים עם אלימלך את היתרון. צילום: אורי גבאי
 אילי אלימלך מעניק לאילת יתרון אחרי טעות בהגנת שדרות. צילום: אורי גבאי

למרות ששחקני שדרות באמת רצו לחזור למשחק, שחקני אילת פשוט סגרו אותם נהדר ולמעשה ביטלו לחלוטין את החלק ההתקפי שלא הגיע להזדמנות אחת עד המחצית.

במחצית השנייה, ראינו שיפור במשחק של שדרות, מנגד אילת המשיכה לסגור נכון. ככל שנקפו הדקות היה ברור שהפסד סוגר מבחינתה של שדרות את הסיפור לחלוטין כי ירוחם ניצחה בקלות את לוד. סמוך לדקה ה-87 שורק שופט ליגת העל, גל ליבוביץ לכדור עונשין מ-11 מטרים לזכותה של שדרות בטענה לנגיעת יד. ג'ניה רפפורט מקפיץ את כל היציע ומעורר תקוות. שדרות מגיעה פעם נוספת לרחבה אך לא מצליחה להכריע את המשחק, השופט שורק לסיום ונותן את האות לחגיגות בצד האילתי.

 ואיזה מסכנים האוהדים בשדרות ששוב יצאו מאוכזבים. צילום: אורי גבאי

אכזבה גדולה בקרב אוהדי שדרות המסורים שעשו את מלאכתם נאמנה והפגינו תצוגת עידוד מרשימה. כעת, מאחר ואין הכרעה על המקום השני שמוביל למשחקי מבחן, שדרות תתמודד ביום שלישי נגד ירוחם במשחק הכרעה שיקבע מי תעפיל למשחקי המבחן נגד מחנה יהודה. אם שדרות תנצח את 2 המשחקים היא תעפיל לקרב אחרון מול נורדיה מליגה א' דרום.

אוהדי שדרות עם תצוגה מדהימה. חבל שהתוצאה מאכזבת. צילום: אורי גבאי

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.