מבזקים
העובדים המצטיינים. צילום: דוברות עיריית שדרות

עיריית שדרות מוקירה את עובדיה

עיריית שדרות רואה חשיבות רבה בעידוד המצוינות בשירות ולכן השבוע נערך אירוע על מנת להוקיר את עובדי העירייה שמנהליהם המליצו עליהם לקבל תעודת מצטיין בשירות ושובר לקניה בעסק מקומי

לפני שנה וחצי החלה עיריית שדרות במסורת של הענקת תעודות הוקרה לעובדים מצטיינים בשירות. כל עובד ועובדת שקיבלו תעודת הוקרה וקיבלו בנוסף גם שי לאחד מעסקי המזון בעיר. ועדה בראשותה של מנהלת האגף לשירות התושב, הילה אלימלך, ובה חברה גם מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, בחרה שבעה עובדים ועובדות מצטיינים בשירות שקיבלו תעודה על מעשה שעשו שהנו יוצא דופן ואינו בהגדרת תפקידם.

תפקיד הוועדה הינו לרכז את הבקשות, לדון בהן ובסופו של דבר להחליט מי הם העובדים המצטיינים. חשוב לציין כי כל שלושה חודשים מנהלי האגפים ממליצים על עובדים מצטיינים בשירות והדגש הוא בשירות ולא הצטיינות בעבודתם. כלומר, על העובד לעשות משהו ייחודי מבחינת שירות לתושב, דבר שהוא מעבר להגדרת תפקידו.

השבוע התקיים טקס שכלל חלוקת תעודות לעובדים המצטיינים. בטקס נכחו ראש העיר, אלון דוידי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק משאבי אנוש, אלעד קלימי, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק שירות לתושב, אורן נזרי, מנהלת אגף שירות לתושב, הילה אלימלך, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, יוסי אוחיון מוועד העובדים ומנהלי האגפים והמחלקות בהם עובדים המצטיינים. העובדים המצטיינים הם יוסי דהן, בודק רישוי באגף ההנדסה, חנה אלפסי, סייעת גן 'ניצן' – גן תקשורת, כרמית שטרית, סייעת בבית הספר 'הדר' לחינוך מיוחד, ועובדות האגף לשירותים חברתיים – נועה טרביס, עו"ס משפחה ושירלי חדידה, עו"ס מרכז עוצמה.

ראש העיר בירך בטקס את העובדים המצטיינים: "ברכות למצטיינים בשירות בעיריית שדרות. אין ספק שאתם עושים עבודה נהדרת ועל כך אנו מוקירים לכם תודה. תודה גם לחברי הוועדה שבחרו את המצטיינים ולמנהלים שהמליצו. בעיריית שדרות אנו מעודדים למצוינות, שואפים תמיד לטוב ביותר ובעיקר חושבים על השירות שניתן לתושבים המדהימים שלנו. נמשיך לדאוג לכם בכל ולשפר את כל השירותים שאנו מציעים".

About נטע בלחנס

לכתבה הבאה:

נדחתה חלקית עתירתו של עו"ד פינטו נגד העירייה

חבר עיריית שדרות דרש להגדיל את מספר חברי ועדת הביקורת משלוש לחמש אך נדחה. בעניין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.