יום חמישי , 6 אוגוסט 2020

מלכה!

כוכבת השער של 'דין וחשבון' לפני שבועיים, ניקול איסקוב בת ה-14.5 הביאה לנו הרבה כבוד כשזכתה בתחרות יופי בינלאומית לנערות בטורקיה. "הכי ריגש אותי לעלות על המסלול עם שמלה שסבתא שלי הביאה ועליה תמונה של הכותל וירושלים".

לא רק עם האירוויזיון כבשנו את אירופה: אחרי הגאווה שסיפקה לנו נטע ברזילי גם לשדרות יש גאווה משל עצמה- ניקול איסקוב בת ה-14 וחצי נבחרה למיס עולם בתחרות בינלאומית לילדות ונערות שהתקיימה בטורקיה בהשתתפות עשרות מדינות אירופה.

לפני שעלתה עם לא מעט חששות לטיסה לטורקיה היא התייצבה בסטודיו לצילום שלנו לראיון מיוחד בו סיפרה על החלומות שלה ועל התחרות. "האמת בגיל 6 בערך התחברתי מאוד למצלמה, בשלב מסוים שאבא ואמא קנו לי טלפון התחלתי לצלם את עצמי ופשוט מאז לא הפסקתי, בכל הזדמנות הייתי מצלמת את עצמי ואמרו לי שאני מצטלמת יפה אז המשכתי עם זה. בשנה האחרונה זה ממש התחיל להתפתח,  הצטלמתי לכמה קמפיינים וממש נהניתי מזה" היא מסבירה ומתייחסת לנתוני הגובה שלה. "אומנם אני לא גבוהה במיוחד, אין לי גובה של דוגמניות אבל בעולם האופנה היום לא חייב להיות גבוהות, מספק שיש לך פנים יפות ויכולת להצטלם יפה זה מחפה על הגובה. אני בכל מקרה לא רואה עם זה בעיה, בישראל יש מלא דוגמניות נמוכות שעושות קמפיינים גדולים". עוד הוסיפה:" "אני כמובן מתרגשת בטירוף" היא אומרת, "בעבר שהייתי ילדה קטנה אומנם כבר השתתפתי בתחרויות בחו"ל אבל הפעם זה שונה, זה תחרות יופי בינלאומי לנערות שמתקיימת בטורקיה. יחד איתי יש עוד 4 נציגות מישראל, אני בעיקרון אשתדל ליהנות מהחוויה ולהפיק ממנה את הכי טוב. כמו בתחרות בישראל אני נדרשת לא רק לצעוד על המסלול אלא גם לבצע ריקוד כך שזה יהיה מעניין".

אומנם לא מדובר בתחרות הרשמית של מיס עולם אליו נשלחת מדי שנה נציגה ישראלית שזוכה בתואר מלכת היופי של ישראל אבל התחרות הזו  Little miss World שמיועדת לילדים מגילאי 4 עד 17 מתקיימת מזה 27 שנים והיא פותחת דלתות לעולם הגדול. "מדובר אירוע זה הוא ברמה אמנותית גבוהה, המתקיימת במשך 27 שנים במדינות שונות בעולם: רוסיה, ארמניה, בולגריה, טורקיה, ספרד… התחרות היא הזדמנות נהדרת להציג את התרבות והמסורת אשר אופיינית לכל מדינה ויצירת קשרי חברות בין ילדי מדינות שונות" מסבירים בנציגי הארגון בארץ, "מטרת התחרות היא לאחד ילדים מוכשרים ממדינות שונות ומכל קצוות העולם הקרוב והרחוק, להפגין הישגים יצירתיים של המשתתפים, לחפש דמויות מוכשרות חדשות, לחזק את רמת המיומנויות ולערוך חילופי ניסיון, להביא להכרת התרבות הלאומית שלנו. לפני הכל מטרתנו העיקרית היא לקדם את החינוך התרבותי והאסתטי של ילדים ובני נוער, לחשוף את התכונות הטובות ביותר שלהם, ליצור אווירה חברית והבנה הדדית בין המשתתפים ואורחי התחרות".

כאמור, בתחילת השבוע האחרון אחרי הכנות של מספר ימים על אדמת טורקיה כאשר ברקע המתיחות בין המדינות בשל מה שמתחולל בגבול עזה, היא עלתה על המסלול. "באותו יום של התחרות התחיל הבלאגן בארץ והמתיחות בין ממשלות טורקיה וישראל כך שהיו קצת רגעים מלחיצים אבל לא נתתי לזה להשתלט עליי מה גם הגבירו את השמירה עלינו, בסופו של דבר התמקדתי במטרה לשמה באתי עד לטורקיה ולמרות החשש במהלך השייט המשותף שעשו לכל המתמודדות הנפתי בגאווה את הדגל של המדינה שלנו" מספרת ניקול על החוויות מהתחרות. "אין ספק שזו הייתה חוויה גדולה גם הימים שקדמו לתחרות שבהם עשינו חזרות, טיילנו והכרתי בנות מכל מיני מדינות וגם כמובן בתחרות עצמה. עוד היא מספרת: "ביום החמישי שלנו בטורקיה הקרינו את הקליפים של כול המתמודדים שסיפרנו בהם על עצמנו. אני סיפרתי על העיר שלי שנמצאת קילומטרים ספורים מעזה ושהחיים בשדרות לא פשוטים.רציתי להעביר את המסר לכול העולם זה היה מאוד חשוב לי שיראו את הצד שלנו של האנשים שגרים בעיר ומה אנחנו חווים בחיי היום יום. יום למחרת הייתה לנו תצוגת אופנה במרכז העיר בודרום הלכנו על מסלול לצד מלכות יופי גדולות יותר שהתחרו גם הן על תואר מיס עולם גילאים 18 עד 25".

בתחרות עצמה ניקול מספרת שההתרגשות הגיעה לשיא ולא רק בשל המעמד והעובדה שבסופו של דבר הוכתרה כזוכה. "צעדתי על המסלול שלוש פעמים עם בגדים שונים. הכי ריגש אותי לעלות על המסלול עם שמלה שסבתא שלי הביאה ועליה תמונה של הכותל וירושלים", היא מספרת. " פתאום הבנתי שכול התחרויות יופי שראיתי מגיל קטן בטלויזיה  וחלמתי להיות בצד השני של המסך פתאום זו המציאות שלי אני פה בתחרות צועדת וזה כבר לא חלום והנה מגיע הסוף הכרזה על הזוכות מקריאים את שמי ניקול איסאקוב מישראל זוכה בmiss teen universe ו junior top model world באותו הרגע נעתקה נשמתי, לא האמנתי זה היה כול כך מרגש כזו גאווה. קיבלתי 2 כתרים 2 תארים ו2 תעודות על השתתפותי בכול היופי והזוהר הזה. אני שמחה שהצגתי בכבוד את מדינת ישראל ואת שדרות בפרט עיר הולדתי. אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהגיד תודה ענקית למשפחתי ולכול תושבי שדרות שפרגנו לי ומפרגנים לי בלי סוף".  

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד תושב אילת שהקים בשדרות מעבדה לגידול סמים

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב אילת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.