יום שלישי , 11 אוגוסט 2020
יריד העוטף שמתקיים בתל-אביב יגיע גם לשדרות בחול המועד סוכות. צילום: יח"צ

יריד 'עוטף בכיף' מגיע לחגיגת סוכות בשדרות

רביעי-חמישי, 16-17/10 חוה"מ סוכות, פארק עזריאלי שדרות מגוון דוכנים, מתחם תרבות, תוצרת חקלאית, אמנות מקומית, מופעי מוזיקה ועוד

משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ומערך מעוף, ממשיכים בפעילותם למען העסקים הקטנים והבינוניים ויקיימו זו השנה השנייה את יריד "עוטף בכיף" בשדרות, במהלך חול המועד סוכות. היריד מתקיים בהמשך למספר ירידי עוטף בכיף, האחרון התקיים לפני מספר חודשים במתחם התחנה בתל אביב, ונחל הצלחה רבה כאשר למעלה מ-10,000 מבקרים הגיעו לתמוך בבעלי העסקים מעוטף עזה ולרכוש את מרכולתם.
בעלי העסקים באזור עוטף עזה מתמודדים עם רגישות ביטחונית מתמדת שמשפיעה ישירות גם על המציאות הכלכלית במרחב. משרד הכלכלה והתעשייה, מקיים לאורך השנים את יריד 'עוטף בכיף' על מנת לחשוף את הפעילות העסקית והתרבותית הענפה המתקיימת בעוטף עזה, להגביר את הפעילות הכלכלית של האזור ולעודד את הציבור הרחב להכיר, להגיע ולתמוך בעסקים באזור העוטף. היריד שמגיע לשדרות, יציע למבקרים ליהנות מתוצרת דרומית איכותית של למעלה מ-60 עסקים מהאזור.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "יש בשדרות בעלי עסקים רבים, מגוונים ואיכותיים ואנחנו בעירייה, באמצעות מינהלת התעשייה והעסקים, עושים רבות במהלך כל השנה כדי לסייע להם ולחשוף אותם לעוד ועוד אנשים. כאן המקום להודות לידידי, השר אלי כהן, אנשי משרדו, אנשי הסוכנות לעסקים קטנים, בראשות רן קיויתי ומעוף עוטף עזה. אני משוכנע שהירידים בתל-אביב ובשדרות מסייעים רבות לעסקים בשדרות והעוטף ואני קורא לכל עם ישראל להגיע לפסטיבל 'סוכה למחשבה', ליהנות מסוכות מיוחדות ומופעים יפים ולחזק את בעלי העסקים והחקלאים בשדרות ועוטף עזה".

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "אנו קוראים לציבור הישראלי להגיע ליריד 'עוטף בכיף' ולהראות את הסולידריות שכה מוכרת לנו, זו שיודעת לעטוף בחום ולחזק את בעלי העסקים הקטנים והבינוניים בשדרות ובעוטף עזה. מחובתנו לדאוג לביטחון של תושבי העוטף, הביטחון האישי והביטחון הכלכלי. העסקים הקטנים והבינוניים בישראל בכלל ובפריפריה הדרומית בפרט, הם קטר הצמיחה של המשק הישראלי ועלינו המחויבות להעניק להם את מגוון התמיכה והסיוע להם הם זקוקים כדי להצליח. חיזוק חוסנם הכלכלי והבטחת הביטחון הפיננסי של העסקים בדרום הם משימה לאומית"ביריד ישתתפו מגוון רחב של עסקים ביניהם ניתן למצוא תוצרת חקלאית של האזור, פריטי אופנה, תכשיטים ואקססוריז של מעצבים ויוצרים מקומיים לצד הדוכנים יתקיימו ביריד מופעי מוזיקה של להקות ואמני רחוב תושבי יישובי עוטף עזה.

לכתבה הבאה:

בשורה לעיר שדרות לקראת פתיחת שנת הלימודים

לקראת פתיחת שנת הלימודים וההיערכות ללמידה מרחוק: קבוצת פרטנר מחברת את העיר שדרות לתשתית הסיבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.