מבזקים
רחבת פאב שדרות, הערב. יסגר ל-21 יום

המשטרה סגרה את פאב שדרות ל-21 יום

בעקבות אירועי אתמול בערב בפסטיבל אינדי שדרות החליטה משטרת ישראל לזמן לחקירה את הבעלים של הפאב המארח ולאחר שימוע הטילה עליו עונש כבד.

האם משטרת שדרות לא הלכה רחוק מדי עם העונש הכבד שהטילה על פאב שדרות? לפני שעה קלה, לאחר שמוקדם יותר זומן לתחנת המשטרה הבעלים של פאב שדרות, התקבלה החלטה לסגור את המקום ל-21 ימים זאת בעקבות האירועים של אתמול בלילה.

כזכור, במסגרת פסטיבל 'אינדי שדרות' שיזם פאב שדרות ברחבת העירייה התקיימה אתמול הופעה של הזמר יובל מנדלסון אלא שתושבים אשר מתגוררים בסמוך התלוננו על רעש מוגזם מה שאילץ את המשטרה להגיע למקום, חברי הלהקה וכן הזמר החלו להתעמת הם השוטרים, סרבו להזדהות ולהפסיק את המוסיקה שנמשכה מעבר לשעה המותרת ובווליום מחריש אוזניים. גם בפאב שדרות הסכימו כי הייתה פרובוקציה של הלהקה. בסופו של דבר זה זה הסתיים במעצרם של הזמר מנדלסון והמתופף, מאוחר יותר הם שוחררו והמשטרה שוקלים להגיש נגדם כתב אישום.

במהלך היום החליטו בפאב שדרות להמשיך בתוכנית האומנותית כרגיל מה שלא מצא חן בעיני המשטרה שהחליטה אחר הצהריים לזמן לחקירה את הבעלים של פאב. בסיומה הם הודיעו על צו סגירה למקום למשך 21 ימים, עונש כבד למקום שרק תורם לחיי התרבות במרכז שהפך לשוקק חיים.

בעקבות זאת, פאב שדרות הוציא הודעה ללקוחותיו "יש לנו בשורה עצובה מאוד!, אחרי לילה מטלטל ויום עמוס בדיונים, החליטה המשטרה לסגור את הפאב ל21 יום! אנחנו עוד מנסים לעכל את הבשורה, ומחשבים צעדים להמשך, וכמובן שנעדכן בכל התפתחות. הערב כמובן מבוטל, ואנחנו רוצים להודות לכל מי שהגיע ותכנן להגיע גם היום. אוהבים אתכם, ומחכים לכם אי שם בסוף התקופה עם אותו הטוב שהבאנו עד עכשיו- ויותר. ולמי שדאג- אנחנו לא נותנים לשום דבר להוריד אותנו. ממשיכים בדרך שלנו עם המטרות שלנו, ומאמינים בטוב!".

מהמשטרה נמסר בין היתר: "שימוע זה נערך בעקבות אירוע אלימות שהתרחש אמש בעסק בין חברי להקה שהופיעו במקום לבין שוטרי תחנת שדרות, שהגיעו לעסק בעקבות תלונות רבות על הקמת רעש והפרעת מנוחה. על אף שהעסק פועל ברישיון בתוקף לפי סוג המקום, עלה בחקירת המשטרה כי העסק מעת לעת עורך מופעים בשטח העסק ומחוצה לו ונערכים אירועים וירידים וזאת ללא רישיון עסק מתאים.

About אורי גבאי

לכתבה הבאה:

ניסיון חיסול בשדרות? 2 צעירים נורו ברכבם בפארק מרכזי

קולות הירי הורגשו היטב בשדרות שמורגלת למציאות ביטחונית. הרקע לאירוע פלילי. פצוע אחד קשה, השני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.