יום רביעי , 1 אפריל 2020

גביע המדינה: שדרות בגמר ליגה ב' אחרי ניצחון ב'דרבי' נתיבות

מכבי ציון שדרות הייתה עדיפה על השכנה מנתיבות וניצחה 4:1. ביום שישי יתקיים גמר גביע מסקרן בשדרות: מול יריבתה למאבק העלייה מכבי קרית מלאכי שניצחה 5:1 במודיעין.

לפני זמן קצר הסתיים 'דרבי' נוסף בין מכבי ציון שדרות למכבי עירוני נתיבות. אחרי שבמשחק הליגה לפני שבועיים ניצחה שדרות בנתיבות, הפעם היא אירחה את שכנתה למשחק במסגרת גביע המדינה- סיבוב ג'- חצי גמר ליגה ב' דרום ב'.

מאמן שדרות עופר טלקר ביצע סוג של מהפכה בהרכב כאשר לא פחות מחמישה שחקנים הורדו לספסל, חלקם בשל מנוחה, חלקם בשל הרחקה. אייל דיין ועופר אברה קיבלו את חולצת ההרכב יחד עם הצעיר המקומי אופק זרביב שעלה כמגן ימני והקשרים ג'ניה רפפורט ואבישי בניטח שהציגו יכולת מצוינת.

שדרות פתחה את המשחק בסערה וכבר בדקה ה-12 עלתה ליתרון 1:0, מהלך מהיר של אופק זרביב בצד ימין שהוציא כדור רוחב ואייל דיין מגיע ראשון עם הרגל ושולח את הכדור פנימה.

שדרות המשיכה לשלוט ולנצל את הבלבול הגדול בהגנת נתיבות שם עלה לראשונה בהרכב הבלם החדש והמנוסה שהצטרף לקבוצה רועי סבג, חוסר התיאום בלט היטב, למזלה של נתיבות היה לה ביום מצוין השוער אפיק מדלסי שבלם בגופו עוד מספר שערים בטוחים. בדקה ה-22 גם הוא לא יכל למהלך מצוין של שדרות, הכדור הגיע לליאור היילה שמתשעה מטרים מגלגל פנימה ומעלה את שדרות ליתרון 2:0.

 ליאור היילה חוגג את השני עם חבריו. צילום: אורי גבאי
 שוער נתיבות מדלסי מונע שערים בטוחים במחצית הראשונה. צילום אורי גבאי

במחצית השנייה שדרות קצת נסוגה לאחור ואפשר לנתיבות לתקוף, בדקה ה-52 מהלך מהיר של כדור קרן, הכדור שהוגבה לרחבה נעצר בערבוביה ושחקן נתיבות היה ראשון לגלגל פנימה 2:1. בהמשך נתיבות השוותה ל-2:2 אבל השער נפסל בטענת נבדל. מנגד, מהצד השני השופט פסל שני שערים לשדרות.

 שחקני נתיבות לאחר כיבוש השער המצמק. צילום אורי גבאי

עד הסיום נתיבות לחצה כדי להשיג את השוויון אבל נדמה כי דווקא שדרות הייתה קרובה לשלישי עם החמצות של עופר אברה. בסופו של דבר בדקה ה-90 כדור ענק של בן בוטבול משאיר את עופר אברה לבד מול שוער נתיבות מדלסי, הפעם הוא מגלגל פנימה וקובע 3:1. עמוק בתוך תוספת הזמן, אייל דיין מגיע ראשון לכדור קרן שהגביה בוטבול, הוא מקדים את הבלמים והשוער של נתיבות כדי לנגוח פנימה את תוצאת הסיום 4:1.

 דיין את אברה. הצמד שמספק את הסחורה. צילום אורי גבאי
 שחקני שדרות חוגגים ניצחון והעפלה לגמר ביום שישי נגד קרית מלאכי. צילום אורי גבאי

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.