יום רביעי , 27 מאי 2020

8 ק"ג קוקאין במזוודה של שני צעירים משדרות שחזרו מחו"ל

*משטרת ישראל סיכלה אתמול יבוא סם מסוכן מסוג קוקאין במשקל רב. בפעילות בלשי המשטרה נעצרו שני תושבי הדרום בשדה התעופה כשברשותם מעל לשמונה קילוגרמים מהסם המסוכן כשהוא מוסלק בתחתית כפולה של מזוודה שברשותם. בנוסף עצרה המשטרה שלושה נוספים בחשד כי מעורבים בפרשה. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרם בבית המשפט.*

מעל לשמונה קילוגרמים של סם מסוג קוקאין נתפסו אתמול בפעילות בלשי משטרת ישראל כשהם מוסלקים בתחתית מזוודה ברשותם של שני תושבי שדרות (28, 31) בעת חזרתם לארץ. בלשי היחידה המרכזית שקיבלו את פניהם בנתב״ג, עצרו את השניים ואלה הועברו לחקירה לאחר שבחיפוש שנערך במזוודה שברשותם נמצאו מוסלקים בתחתית כפולה אריזות של סם מסוכן מסוג קוקאין. יחד עמם נעצרו שלושה חשודים נוספים תושבי אשקלון ואשדוד (23, 26, 28) בחשד כי מעורבים בניסיון ליבוא הסם. לאחר חקירתם של החשודים אמש, הם נכלאו והיום תבקש המשטרה בבית המשפט להאריך את מעצרם של המעורבים.

במשטרה ציינו כי ״שוב אנו רואים כי המאבק בסמים המסוכנים נושא פרי על אף ניסיונותיהם השונים של אלו המנסים בכל דרך להכניס את החומר המסוכן אל תוך גבולות המדינה. לא אחת ניסיון שכזה עולה גם בחיי אדם. אנו נמשיך לפעול בכל דרך, מודיעינית ויצירתית, לסכל זאת״.

לכתבה הבאה:

שר הביטחון בני גנץ סייר בשדרות ואוגדת עזה

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, ח"כ בני גנץ, הגיע ביום שלישי השבוע למפגש ראשון עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.