יום רביעי , 1 אפריל 2020
המוקד העירוני בשדרות. צילום עיריית שדרות

תצפיתנית המוקד העירוני בשדרות מנעה את הפריצה לסופר

זה היה יכול להסתיים בנזק כבד לבעל עסק משדרות אבל ערנותה של תצפיתנית המוקד העירוני בשבת לפנות בוקר מנעה גניבת סחורה יקרת ערך. הפורץ שנהג בידי רכב גנוב הצליח להימלט מהשוטרים שדלקו אחריו.

בשבת לפנות בוקר זיהתה תצפיתנית מוקד מידע ושירות לתושב בשדרות, נופר חג'אג', במצלמה המוצבת במרכז העיר, שלושה חשודים יורדים מרכב שחור עם כלים גדולים בסמוך ל"סופר לירון". לאחר מעקב של כמה דקות במצלמות המוקד הבחינה כי בכוונתם לפרוץ לסופר. נופר דיווחה מיד למשטרה ופקחי השיטור העירוני עם שוטרי תחנת שדרות הגיעו למקום והחלו במרדף רכוב אחרי הרכב שנסע על ציר שד' מנחם בגין לכיוון היציאה מהעיר. כל העת נופר עקבה אחר הרכב והכווינה את המשטרה אליו.

במהלך המרדף הצליחו השוטרים לזהות לוחית רישוי, התברר שהרכב גנוב, המרדף המשיך עד יבנה ושם איבדו קשר עם הרכב. בזכות ערנותה של נופר התצפיתנית וכוחות השיטור העירוני והמשטרה נמנעה הפריצה לסופר.
בעלי הסופר, לירון עמר, ביקש להודות למוקד ולמשטרה: "נמנע כאן אסון גדול שהיה לוקח לי חודשים לשקם את המקום ואני יודע את זה מקולגות שלי שחוו פריצות. לא האמנתי שמוקדנית במוקד של העירייה תמנע פריצה לעסק שלי. כל הכבוד לה, לשיטור העירוני ולשוטרים, אני מתכוון להכין תעודות הוקרה ולתת להם. נמנע לי כאן ממש אסון גדול".

 סופר לירון במרכז העיר. נזק גדול נמנע. צילום: עירית שדרות

ראש העיר, אלון דוידי, שיבח את פעילות המוקד: "נציגי השירות שלנו נותנים ונותנות מענה הן לפניות של תושבים בשגרה ובחירום והן באמצעות עשרות המצלמות הפרוסות ברחבי העיר שדרכן ניתן לראות אירועים חריגים ולמנוע אותם. יישר כוח לנופר ולכל צוות המוקד והשיטור העירוני ושוטרי שדרות".

לכתבה הבאה:

רב העיר נתיבות מתגייס למאבק בקורונה ושיגר לציבור אגרת מיוחדת

בעיר נתיבות עוקבים בדאגה אחר המתרחש בקהילות חרדיות גדולות ברחבי הארץ ועושים מאמצים גדולה בהסברה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.