יום שלישי , 11 אוגוסט 2020
זירת התאונה הקשה אתמול באזור בית שמש. צילום: איחוד הצלה. בתמונה הקטנה: עזריה ז"ל.

תושב שדרות נהרג בתאונת דרכים ליד בית שמש

עזריה ונה למד בישיבת ההסדר והקים משפחה בשדרות. אתמול הוא קיפח את חייו בתאונה קטלנית. "היה בחור מקסים, הותיר אישה ותינוקת".

בשורה כואבת בשדרות: אתמול בלילה (ד') התברר כי ההרוג בתאונת דרכים חזיתית קטלנית שהתרחשה בכביש 367 בין בית שמש למחסום ג'בעה הוא תושב שדרות. עזריה ונה ז"ל (30) למד מספר שנים בישיבת ההסדר ונשאר להקים את משפחתו בעיר, הוא היה נשוי ואב לתינוקת.

התאונה הקשה התרחשה ביום רביעי בערב. סמוך לשעה  18:00 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על ת.ד חזיתית בין שני כלי רכב בכביש 367  חובשים ופראמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותו של עזריה במקום, שני פצועים נוספים הועברו להדסה עין כרם.

"כשהגענו למקום, ראינו שני כלי רכב עם פגיעות פח קשות כאחד מהם בתעלה והשני במרכז הכביש" סיפר חובש מד"א שוקי לנגזם "באחד מכלי הרכב נלכד הנהג כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד, ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו. שני פצועים קל שישבו ברכב השני נבדקו בשטח ופונו במצב קל לבית החולים".

דני בן דוד מנהל אגף תחבורה של איחוד הצלה מדווח מהזירה: "מדובר בתאונה עם מעורבות שלושה כלי רכב. למרבה הצער נקבע מותו של אחד מהנהגים שגופתו חולצה מהרכב ע"י צוותי הכיבוי. כמו כן בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לשני נפגעים באורח קל.

לכתבה הבאה:

בשורה לעיר שדרות לקראת פתיחת שנת הלימודים

לקראת פתיחת שנת הלימודים וההיערכות ללמידה מרחוק: קבוצת פרטנר מחברת את העיר שדרות לתשתית הסיבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.