החשוד באונס נערה במלונית קורונה התגורר זמנית בשדרות

הבוקר (יום ו) הותר לפרסום כי במקרה שמזעזע מדינה שלמה חשוד צעיר משדרות. בעירייה מבהירים כי מדובר בתושב זמני שעבר להתגורר בעיר במסגרת דירת מעבר של הרווחה.

ירין שרף, צעיר בן 21 משדרות, הוא החשוד באונס הנערה בת 13תושבת גוש דן, במלונית הקורונה ביפו בה השניים שהו כחולים מאומתים – כך הותר הבוקר (שישי) לפרסום. בחקירה עלה כי החשוד אנס את הנערה פעמיים, וכמו כן היכה וחנק אותה.

בחשבון הטיק-טוק שלו שרף פרסם לאחרונה סרטונים בהם התבטא באלימות כלפי נשים. בעמוד הפייסבוק שלו פרסם פוסט בשנת 2019 ובו סיפר על מקרה בו פגש בשתי נערות שהותקפו מינית. "שאלתי איפה הבן בליעל הזה שנגע בך?", כתב. "היו לי דמעות בעיניים. היא ילדה בת 13. סך הכל ילדה תמימה שלא עשתה שום דבר לאף אחד הותקפה מינית בידי חולה נפש".

אתמול (יום ו') הוארך מעצרו של שרף בבית משפט השלום. בשל מצבו הרפואי, הוא נכח בדיון באמצעות שיחת וידאו. מפרטי החקירה עולה כי היה נוכח במלונית, המיועדת עבור מטופלי רווחה ומרושתת במצלמות אבטחה, במשך יומיים בלבד.

נציג המשטרה בדיון אמר אתמול כי "מדובר בבעילת קטינה מתחת לגיל 14. מדובר במקרה חמור, ומסוכנות החשוד ברמה גבוהה מאוד. החשוד לא מכחיש אבל טוען שהייתה הסכמה. במלונית יש הפרדה בין גברים ונשים, ובכל זאת החשוד פנה לקטינה ורצה להגיע אליה בניגוד לכללים, והיא סירבה".

 

About אורי גבאי

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.