יום שישי , 29 מאי 2020
ראש העיר אופקים עם השר כחלון. צילום: דוברות העירייה

שר האוצר ושרת הבינוי והשיכון בביקור משותף באופקים

בפגישת עבודה שהתקיימה במסגרת הביקור הודיע שר האוצר כי יפעל להקלת מתן היתרי בנייה לממ"דים ושרת הבינוי והשיכון הודיעה כי תקדם את בנייתו של מתחם דיון מוגן ובו מרחבים מוגנים, שיחליפו את בתי העץ הקיימים.

השבוע ביקרו באופקים שר האוצר, חה"כ משה כחלון ושרת הבינוי והשיכון, חה"כ יפעת שאשא-ביטון. הביקור החל באזור התעשייה החדש 'שקד', שרק לאחרונה הונחה שם אבן הפינה על ידי שר הכלכלה, אלי כהן ולאחר מכן המשיך לשכונת הפארק. בשכונה החדשה, הנבנית בימים אלו, ביקרו השרים וצוותם בפרויקט 'מחיר למשתכן', תכנית הדגל של השר כחלון, שם פגשו את הקבלן המבצע, יגאל קרני מחברת 'מגידו', ושמעו ממנו על התקדמות הפרויקט ועל הביקוש הרב לדירות.

 שר האוצר כחלון ושרת הבינוי והשיכון, חה"כ יפעת שאשא-ביטון

במהלך הביקור הועלה נושא מיגון בתי תושבים באופקים, במטרה להקל בכל הקשור להיתרי בנייה כמו כן העלה שוב ראש העיר את הבקשה לעודד את קיומה של תכנית ממשלתית לבניית ממ"דים. בפגישת עבודה שהתקיימה לאחר מכן  הודיעה שרת הבינוי והשיכון כי יבנה מתחם חדש לדיור מוגן, שיכלול מרחבים מוגנים, במקום כ-120 בתי העץ הקיימים כיום בעיר. עוד במהלך הביקור עמד מקרוב שר האוצר על חשיבותו של הכביש המקצר אופקים-שדה תימן, שמשרדו תקצב, וכבר בשבועות הקרובים יפורסם מכרז על ידי 'נתיבי ישראל' לתחילת עבודת סלילת כביש זה.

איציק דנינו, ראש העיר: "אומנם אנו נמצאים בתקופת ממשלת מעבר אך זו הייתה הזדמנות טובה מבחינתנו להודות לשני השרים על עבודתם המאומצת והרצון הרב לקדם את העיר אופקים".

לכתבה הבאה:

בנתיבות ושדרות נוסעים יותר ברכב פרטי

מבדיקה שביצעה עמותת 'אור ירוק' עולה כי נתיבות במקום השביעי ואילו העיר שדרות במקום השמיני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.