יום שני , 25 מאי 2020

שימו לב: מצלמות בגני השעשועים

עיריית שדרות משקיעה בימים אלה מיליוני שקלים בהקמת פארקים וגני שעשועים לרווחת התושבים, כפי שדיווחה העירייה השבוע.

על מנת לשמור על המתקנים שלמים ולמנוע ונדליזם, כפי שכבר אירע בעבר, ובהמשך לבקשת התושבים, הנחה ראש העיר, אלון דוידי, את המנכ״ל, טל טורן, למצוא פתרון כדי שמתקני המשחק יישמרו לרווחת התושבים.

החברה אשר נבחרה להתקנת מצלמות האבטחה הינה חברת בזק, כך שבכל פארק ובכל גן שעשועים יותקנו מצלמות שישדרו ישירות למוקד העירוני וליחידת השיטור העירוני. במידת הצורך ובמקרה של אירוע כלשהו, בין אם אירוע חירום ובין אם גרימת נזק, יוקפצו אנשי השיטור העירוני לטפל במפירי החוק. מטרת הצבת המצלמות היא גם להרתיע את המעוניינים לפגוע לבל יבצעו את שעל ליבם. בנוסף, במידה וקרה אירוע שלא נצפה בזמן אמת, תהיה אפשרות לחזור להקלטה במועד שבו ישנה סבירות שהתרחש האירוע ולגלות מי הפר את החוק.

בעירייה מבקשים מהמבלים בפארקים ובגני השעשועים לשמור עליהם כפי שהם, לא לחבל במתקנים היקרים ולשמור על הניקיון.

ראש העיר, דוידי, סייר השבוע עם צוותו ברחבי העיר כדי לראות את התקנת המצלמות מקרוב ואף זכה להתקין את אחת מהן בפארק הילדים.

דוידי: "המטרה שלנו היא לא להפחיד אנשים, אלא להרתיע גורמים שרוצים להזיק ולפגע. אנחנו משקיעים עשרות מיליוני שקלים בפיתוח בעיר, כולל בפארק ובגני שעשועים, וכל נזק שכזה עולה לנו עשרות אלפי שקלים וחבל. ההרתעה במקרה הזה היא חשובה מאוד למען יראו וייראו".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.