יום ב' | 22.2.21 | 09:20

שיירת השמחה של תיכון אמית בנים שדרות

לכבוד חודש אדר יצאה שיירה שמחה במיוחד מבית החינוך של מסלול הבנים שבקריית חמ"ד אמית בשדרות. בראש השיירה נסע רכב גדול עם עגלה שהעמידה לרשותם עיריית שדרות, ועליה ציוד DJ מקצועי אותו הפעילו תלמידי י"ב מתיכון הבנים. את הציוד השאילו ממועדון המוסיקה 'שדרוק' בו פעילים התלמידים.

לשיירת השמחה שהסתובבה ברחבי העיר עם מוזיקה שמחה וחלוקת בלוני הליום לכלל התושבים, הצטרפו מחנכי הכיתות עם ילדיהם הפרטיים, תלמידי השל"ח מתיכון הבנים, בוגרי התיכון, מנהל קריית החינוך אסף בן דוד וכן סגן ראש העיר אלעד קלימי שברך את התלמידים.

תגובות התושבים למראה השיירה היו מרגשות ביותר. תושבים יצאו למרפסות לחצרות, הרימו תינוקות לחלונות לשמוע את המוזיקה. הכמיהה לשגרה לשימחה ניכרה בכל מקום, קריאת עידוד ושמחה נשמעו מכל העבר.

מדובר בשרשרת פעילות של הצוות החינוכי של התיכון, שבאופן קבוע יוצא אל השטח לפגוש את התלמידים. רק לאחרונה הגיעו המחנכים אל התלמידים כדי לחלק להם באופן אישי את התעודות.

אופק חזן תלמיד כיתה י"ב משתף: "ראיתי חובה שהיא זכות לעמוד בעגלת המוזיקה ולקחת חלק בשיירת השמחה, לשמח את בני עירי היקרים במיוחד בתקופה מאתגרת זאת. התרגשתי מאוד לראות את השפעת השיירה על התושבים".

 תלמידי אמית שדרות עושים שמח במול 7

אלעד קלימי, סגן ראש העיר שדרות: "תלמידי התיכון הדתי בקרית החינוך אמית הם גאווה לעיר. שמחתי להיות שותף ליוזמה המבורכת שהרימה את המוראל בימים אלו. תודה לאורנה דידי היקרה על הזכות. המשיכו לעשות טוב לעיר ותושביה".

אופיר מחפוד ראש מסלול תיכון הבנים: "ראינו הזדמנות גדולה לצאת יחד עם משפחות המחנכים וקבוצות המנהיגות של התלמידים כדי ליצור אוירת שמחה בעיר. היה מרגש לראות את התושבים יוצאים מהמרפסות והבתים, לאחר סגר ארוך עם פנים שמחות ומעודדות והכרת תודה. זכינו להמון אהבה ושמחה ברחובות".

About אורי גבאי

Check Also

רקטה התפוצצה בלב שכונת מגורים בשדרות, תושב העיר שנפצע מטיל נ"ט שוחרר לביתו

אחד מבתי המגורים ניזוק מרסיסי הרקטה שהתפוצצה על מדרכה. תושבת העיר סובלת מחרדה. ההסלמה הביטחונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.