יום חמישי , 6 אוגוסט 2020
שדרות בפארק - הדמיה- סטודיו אנטון ברונשטיין

שיווק שלב ב' בפרויקט MY שדרות בפארק יוצא לדרך

עם תחילת העבודות בשטח, מדווחת חברת ג.מ.נ שיווק לבניה, מקבוצת גלעד מאי, היוזמת ובונה את פרויקט my שדרות בפארק, כי לאחר ששווקה בהצלחה את מרבית הדירות בפרויקט במסגרת שלב א', החלה לאחרונה בשיווק שלב ב'. מהחברה נמסר כי כשני שלישי מהרוכשים בשלב א' הינם תושבי העיר, זוגות צעירים ומשפרי דיור.

עם תחילת שלב ב' ובואה של השנה האזרחית החדשה יוצאת החברה במבצע  20-20-20-20 . הכוונה היא ש- 20 דירות ראשונות ימכרו ב- 20 אלף שקל הנחה, כאשר המבצע יארך עד ה20.1 עם אפשרות תשלום של 20% ממחיר הדירה. יתרת התשלום – 80%, ישולם עם הכניסה לדירה.

החברה מציינת כי המחירים לאחר הנחה עומדים על החל מ.870,000 ש"ח לדירת 3 חדרים בגודל 83 מ"ר עם מרפסת של 13 מ"ר, החל מ970,000 ש"ח לדירת 4 חדרים והחל מ1,115,000  ש"ח לדירת 5 חדרים מ1,400,000 ש"ח לדירת פנטהאוז

פרויקט MY שדרות בפארק יכלול 606 יח"ד על פני 12 בניינים בני 9 קומות. התמהיל כולל מגוון דירות בנות 3-5 חדרים וכן דירות גן בעלות גינות ענק ודירות פנטהאוז. הפרויקט הינו הראשון להיבנות בשכונת שדרות בפארק החדשה ויהווה למעלה ממחצית הדירות בשכונה החדשה הנמצאת בשלבי הקמה. לכל בניין בפרויקט מתוכנן לובי גדול ומעוצב ובו שתי מעליות המובילות לחללים נפרדים בקומות המגורים. הדירות בפרויקט גדולות במיוחד ונהנות מנוף פתוח מכל כוון, ממרפסות גדולות במיוחד, תכנון חכם של חללי המגורים וממפרט טכני עשיר ואיכותי הכולל תשתית בית חכם.

גלעד יפרח, מבעלי ג.מ.נ מקבוצת גלעד מאי: "עם פתיחת השלב השני, ניתן לומר בוודאות כי עד כה רמות הביקושים וההתעניינות הרבה בשדרות ובפרויקט my שדרות בפארק בפרט, הן מצד הקהל המקומי והן מצד קהל הרוכשים משאר אזורי הארץ, אינם בכדי. מדובר בפרויקט אשר תוכנן ומותאם לצרכי המשפחות הצעירות ומשפרי הדיור אשר יוקם בשכונה שתקנה לתושביה איכות חיים בסביבה בריאה וירוקה, כשהמוטיבים של קיימות, מחזור וחסכון באנרגיה יהיו ממאפייניה הבולטים".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד תושב אילת שהקים בשדרות מעבדה לגידול סמים

פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום לבית המשפט המחוזי בב"ש כתב אישום נגד תושב אילת, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.