יום שישי , 29 מאי 2020
שמעון פרץ. צילום ארכיון:אורי גבאי
שמעון פרץ. צילום ארכיון:אורי גבאי

שוקל לפרוש מהמרוץ?

גזבר עיריית שדרות לשעבר שמעון פרץ שהכריז על מועמדותו לראשות העיר נחשב לתקווה חדשה ורעננה אלא שבימים האחרונים הוא שוקל את המשך צעדיו. בינתיים קבוצת הווטסאפ שהקים נסגרה.

חצי שנה לאחר שהכריז בהפתעה על התמודדות לראשות העיר שדרות, גזבר העירייה לשעבר שמעון פרץ עשוי להפתיע שוב בכל הקשור להמשך המרוץ שלו. מזה כשבועיים שרוחשות השמועות על עתידו הפוליטי לאור העובדה שלא הצליח לאחד סביבו את יתר המועמדים הפוטנציאלים על מנת להגיע עם סיכויים טובים להתמודדות מול ראש העיר המכהן אלון דוידי, כעת הוא גם שוקל את המשך דרכו, יתכן שהודעה על החלטתו תצא לאחר סגירת הגיליון ביום רביעי בערב.

קבוצת הוואצאפ שנסגרה.

כידוע, עד לפני 6 שנים כיהן פרץ בתפקידי מפתח בעיריית שדרות. מי שהגיע לעירייה לתפקיד הגזבר, התמנה בהמשך למנכ"ל העירייה ובלט מאוד בתקופת כהונתו של אלי מויאל.  פרץ, בן 57, בעל תואר שני בכלכלה משמש מאז עזב את שדרות כגזבר של המועצה האזורית מרחבים אבל לדבריו למרות שעזב את התפקיד הציבורי בשדרות אחרי 25 שנים, העיר מעולם לא עזבה אותו וליבו כדבריו נמצא כאן ולכן גם נענה להצעות שקיבל- להעתיק מגוריו לעיר ובבחירות הקרובות באוקטובר 2018 להתמודד לראשות העיר אלא שעד כה הוא לא העתיק את מגוריו.

מה שכן בחודשים האחרונים קיים פרץ לא מעט פגישות עם תושבים וכן עם מועמדים פוטנציאלים לראשות העיר ביניהם עו"ד דבורה ביטון וכן הרצל שאובי שהכריז ראשון על התמודדותו. בחודש שעבר פרץ אף קיים כנס מצומצם של תושבים ומועמדים במסגרת הרצון להקמת גוש מאוחד. בנוסף הוא תחזק דף פייסבוק פעיל בו הביע דעותיו על מגוון נושאים הקשורים בעיר.

כאמור, בעת האחרונה הוא האט את פעילותו. בשבוע שעבר התקיימה פגישה משולשת עם עו"ד ביטון ושאובי. בתום הפגישה הוא הוציא הודעה בדף הפייסבוק שלו בו כתב "תושבים יקרים בוקר טוב.אתמול התקיימה ישיבה מכרעת של המתמודדים לראשות וכן גם ראשי הסיעות המתמודדים למועצה. הישיבה היתה באוירה טובה ובהסכמות שרק אחדות השורות תביא את הנצחון המיוחל.בסיומה נותרו דברים מעטים לבחינה .בסיום הליך זה אני מאמין שנצליח לצאת עם בשורה לתושבים.זכרו חברים כוחינו באחדותינו."

בתוך כך, נזכיר כי בסקר שבוצע על-ידי תנועת הליכוד הוא לא נחשב בעל הסיכוי הגבוה מבין השלושה אך הסכים כי סקר משותף יקבע מי יעמוד בראש המחנה המאוחד. נציין כי גם שאובי וגם עו"ד ביטון הביעו בפניו את דעתם כי לא יהיו מוכנים ללכת אחריו אם הוא לא בעל הסיכוי הגבוהה מביניהם.

כתבנו מוסיף, בקרב חברי קבוצת הווטסאפ שהקים פרץ בשם  "איחוד כוחות" הופתעו לגלות  כי הם הוסרו מהקבוצה מה שאולי מרמז על העתיד.

שמעון פרץ לא אישר את הדברים אך אמר בתגובה לקונית "בשלב זה אני בבחינה מדוקדקת של השטח לקראת החלטה".

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.