יום ב' | 29.3.21 | 14:47 | עדכון אחרון: 15:00

שוב: תאונת דרכים קשה בכביש 232 סמוך לשדרות

התאונה קשה אירעה לפני דקות אחדות בין צומת איבים לצומת ברור חיל. מהמקום פונתה באמצעות מסוק פצועה קשה בת 20.

זה קורה שוב ושוב בכביש 232 שבין שדרות לצומת גבעתי: משטרת ישראל סגרה בשעה האחרונה את הכביש לאחר שסמוך לשעה 14:24 התקבלה קריאה על התנגשות חזיתית בין שני כלי רכב כאשר רכב שלישי שלא הצליח לבלום התנגש בהם. "כמו שקורה לא פעם בכביש הזה שבו יש אין הפרדה בין הנתיבים, התוצאה בשטח קשה מאוד, כלי רכב מרוסקים" סיפרו פראמדיקים של מד"א שהוקפצו לזירה יחד עם איחוד הצלה שנתנו מענה ראשוני.

"חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים במסוק מד"א לבי"ח סורוקה צעירה כבת 20 במצב קשה עם חבלה רק מערכתית, מורדמת ומונשמת" ציינו במד"א. עוד לדבריהם  גבר כבן 50 במצב בינוני עם חבלות חזה וגפיים מפונה באמבולנס לבי"ח ברזילי.

 התוצאה הקשה בכביש 232. הגיע הזמן להצבת גדר הפרדה

"בהגיעי למקום הבנו שמדובר בת.ד קשה ומורכבת עם מעורבות של 3 כלי רכב" מספר נהוראי דרשן מאיחוד הצלה. "אנחנו בתקופה של חופשה והכבישים עמוסים, נבקש מהנהגים סעו בזהירות".

 זירת התאונה בכביש 232. צילום: איחוד הצלה

חובש בכיר במד"א אלאור טוויל סיפר: "מדובר בתאונה בין שני כלי רכב פרטיים, שני הרכבים היו בצד הכביש כשהם מעוכים לחלוטין ובסמוך שכבה צעירה כבת 20 כשהיא מחוסרת הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, מיד התחלנו בטיפול רפואי מתקדם ומציל חיים שכלל קיבועים, חבישות ומתן תרופות, העלינו אותה במהירות לניידת טיפול נמרץ לחבירה עם מסוק מד"א והיא פונתה לבית החולים כשהיא מורדמת ומונשמת במצב קשה. פצוע נוסף, גבר כבן 50 ששכב בצד הכביש, היה בהכרה וסבל מחבלות בחזה ובגפיים העלינו אותו לאמבולנס ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול מתקדם כשמצבו בינוני."

 

 

 

About אורי גבאי

Check Also

נתיבות: בת 14 נפצעה בינוני כתוצאה מפגיעת רכב פרטי

 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב נווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.