יום רביעי , 27 מאי 2020

שדרות חגגה מימונה

אתמול (יום ג') חגגו תושבי שדרות במתנ"ס המקומי מימונה מפוארת ומכובדת עם מיטב המאכלים כנהוג על פי המסורת ומופע של הזמר חיים אוליאל מלהקת "שפתיים". בטקס כיבד גם ראש העיר אלון דוידי ושר הכלכלה אלי כהן.

חגיגה מרוקאית אמיתית התקיימה אתמול (יום ג') במתנ"ס המקומי בעיר, שולחנות ערוכים מופלטות ועוגות מרוקאיות.
המתנ"ס המקומי לבש בגדי חג וכולו היה מקושט על פי המסורת המרוקאית. בנוכחותם כיבדו שר הכלכלה אלי כהן וראש העיר אלון דוידי שנשאל מאיפה לו הידע הרב בעניין המסורת המרוקאית והוא סיפר שהוא כמובן נשוי לנורית דוידי שהיא באה מבית מרוקאי.

אלון דוידי ראש העיר "חג שמח לכולם, אנחנו חוגגים היום את הגאולה בשביעי של פסח הקדוש ברוך הוא עשה לבני ישראל נס קרע להם את הים ועם ישראל יצא. זה נס מעבר לטבע. שבני ישראל בכו והתפללו אמר הקדוש ברוך הוא למשה למה אתם מתפללים לפעמים צריך לזוז, להתקדם לעשות. אז אני מקדם בברכה את אלי כהן שר הכלכלה ידיד יקר. אני שמח שאלי פה איתנו. שמע שאנחנו עושים את הערב הזה הוא שמח להגיע לבוא ולברך את כולכם".

שר הכלכלה אלי כהן בירך את התושבים שנכחו במתנ"ס "אני שמח מאוד להיות כאן אני בחודש האחרון פעמיים ביקרתי בשדרות. לבוא ולראות איך היא עושה איך היא מתקדמת איך היא מתפתחת. אם אתם תראו את המשאבים שהוא השיג לעיר העיר רק תילך ותתפתח. ליהודית אוליאל לחיים אוליאל ולכל החברים הרבים שנמצאים כאן. מבחינתי החג הזה הוא לא רק של המרוקאים זה חג של אחדות ושמחה. מה שמחזק את העם הזה זה האחדות."

Publié par ‎שדרונט‎ sur mardi 18 avril 2017

 

בהמשך הערב עלה להופיע הזמר המקומי חיים אוליאל מלהקת "שפתיים". שר ממיטב שיריו. רגע מיוחד שריגש את הנוכחים היה שבנו הקטן בן השנתיים עלה לבמה ושר עימו.

לכתבה הבאה:

שר הביטחון בני גנץ סייר בשדרות ואוגדת עזה

ראש הממשלה החליפי ושר הביטחון, ח"כ בני גנץ, הגיע ביום שלישי השבוע למפגש ראשון עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.