יום חמישי , 28 מאי 2020

שדרות זכתה באות הוקרה על היותה ירוקה

עיריית שדרות התבשרה השבוע על זכייתה באות הוקרה מטעם ועידת ותערוכת "קלינטק" שמתקיימת בגני התערוכה. "העשייה הברוכה שלכם כפי שבאה לידי ביטוי בנתונים שנאספו בישוב שלכם, בחיסכון באנרגיה, טיפול בפסולת ועוד,מלמדים על מקצועיות ומוטיבציה גבוהה לטובת התושבים, הסביבה והדורות הבאים", נכתב בנימוקי השופטים.

"שדרות עיר נקייה" זו כבר לא ססמה, אלא מציאות חדשה בשדרות. השבוע התברר, כי גם משקיפים מבחוץ רואים את הנעשה בעיר בתחומי הסביבה, הניקיון וההתייעלות האנרגטית.

קבוצת "משוב" קיימה השבוע בגני התערוכה בתל-אביב את תערוכת "קלינטק 2017" – הוועידה והתערוכה הבינלאומית השנתית ה-21 לטכנולוגיות מים, התייעלות אנרגטית, אנרגיה מתחדשת, גז טבעי, מיחזור ותחבורה ירוקה.

במסגרת הוועידה, בחר צוות שופטים בראשות ד"ר אשר וטורי, רשויות מקומיות שקידמו את איכות הסביבה בשנת 2016.       על המכתב שנשלח השבוע לעיריית שדרות חתום גם נשיא התחרות, אבי בריינמילר.

במכתב נכתב כי "העשייה הברוכה שלכם, כפי שבאה לידי ביטוי בנתונים שנאספו בישוב שלכם, בחיסכון באנרגיה, טיפול בפסולת ועוד, מלמדים על מקצועיות ומוטיבציה גבוהה לטובת התושבים, הסביבה והדורות הבאים".

עוד נכתב על-ידי יו"ר חבר השופטים ונשיא התחרות, כי "בטוחני כי העבודה שנעשתה תשמש בסיס לפיתוח והתקדמות של הישוב שלכם בכל התחומים, גם בשנים הקרובות".

את אות ההוקרה קיבלה העירייה ביום חמישי בטקס בגני התערוכה בתל-אביב.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי: "כיף לדעת שיש תגמול קשה לעבודתם של עובדי העירייה ברחבי העיר. ביצענו פרויקט חשוב ונרחב של התייעלות אנרגטית כשהחלפנו למעלה מ-2,000 פנסים בעיר לנורות לד, מה שהוביל לירידה משמעותית בצריכת החשמל ולהארה של העיר. תודה לחבר השופטים שהחליט להעניק לנו את אות ההוקרה. אנו נמשיך בעשייה בתחומי החיסכון באנרגיה, בשיפור איכות הסביבה בעיר ובהצבת פחי מיחזור, כפי שעשינו השבוע".

 

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.