מבזקים
יום ה' | 14.01.21 | 11:00

שדרות הפכה לאדומה : 49 מאומתים נוספים בשלושה ימים

למרות מאמצי ההסברה התחלואה בשדרות ממשיכה לטפס והיא עומדת כבר על 231 חולים פעילים.

שלושה ימים חלפו מהדיווח הקודם שלנו ומדד התחלואה בשדרות ממשיך לטפס לממדים מפחידים. לא פחות מ-49 מאומתים חדשים התגלו בימים האחרונים והערכה היא שהיד עוד נטויה. אם בדיווח האחרון מספר המאומתים בשדרות עמד על 182, הבוקר אנחנו מדווחים כי מספר המאומתים הגיע כבר ל-231!

בתוך כך, תושבים רבים מעידים כי האכיפה כלל לא מורגשת בשדרות, למעט מחסום שבו כמעט כל אחד עובר בכניסה לעיר. הערכה היא שעיקר הבעיה בהתקהלויות חברתיות שמתרחשות בערב בייחוד לאור העובדה שהנגיף הפך למדבק יותר עם גילוי המוטציות החדשות. במקום הומה שאין הקפדה על ריחוק חברתי ומסיכות- התוצאה ברורה. דבר נוסף שחייבים לומר- אפקט הסגר משאיר אנשים בבית וכך גדלים המפגשים החברתיים.

נזכיר, עובדי עיריית שדרות והשלוחות השונות במתנ"ס יצאו למבצע מיוחד של הסברה ברחובות העיר. גם ראש העיר דוידי יצא בקריאה לתושבים. "המצב בעיר שדרות לא טוב" הבהיר דוידי, "לכן, כפי שאתם רואים במודל הרמזור, אחרי שהייתה לנו ירידה, אנחנו מתקרבים לאט לאט לקו האדום וזה אומר ברגע שיסתיים הסגר ומדינת ישראל תיפתח, אם אנחנו נהיה אדומים בתי הספר ימשיכו להיות סגורים, עסקים ימשיכו להיות סגורים, פארקים ימשיכו להיות סגורים ולמעשה מדינת ישראל תחזור לחיים אבל העיר שדרות תמשיך להיות בסגר ולכן תושבים יקרים אני מבקש מכם להקפיד על ההנחיות. כל אחד לוקח אחריות אישית ויחד נצא מזה".

צפו בדברים של דוידי בתחילת השבוע:

About אורי גבאי

לכתבה הבאה:

צפו: ליאנה חזן משדרות משחזרת את ניסיון הרצח שלה

הבוקר (שישי) התארחה במהדורת 'זמן מקומי' של שדרונט,  תושבת שדרות שהותקפה באכזריות בחודש יולי על-ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.