קהל שיא היום במשחק נגד נתיבות. כאלף צופים מילאו את היציע. צילום:גולן סבג
קהל שיא היום במשחק נגד נתיבות. כאלף צופים מילאו את היציע. צילום:גולן סבג

בדרך לליגה א'? משחק הליגה של מכבי שדרות ביום שישי-נדחה

מכבי ציון שדרות אמורה ביום שישי לפתוח את העונה בליגה ב' דרום ב' בבית נגד צעירי רהט אך המשחק בוטל ביוזמת ההתאחדות לכדורגל שכנראה בוחנת שיבוץ הקבוצה בליגה א' דרום.

אוהדי הכדורגל בשדרות כבר מצפים בכיליון עיניים לפתיחת העונה אבל רגע לפני המחזור הראשון בליגה ב' דרום ב' שבו אמורה הקבוצה לארח ביום שישי בשעה 14:30 את העולה החדשה צעירי רהט נרשמת התפתחות מפתיעה ומעניינת. ביוזמת ההתאחדות לכדורגל המשחק נדחה.

אומנם הקבוצה מרהט טרם מוכנה לפתיחת העונה אבל לא זו הסיבה שהובילה לביטול המשחק, מסתבר שמזה מספר שבועות שבהתאחדות רמזו לשדרות להתכונן לאפשרות להחליף את קרית גת שאומנם נרשמה לליגה א' דרום אבל לא מוכנה כלל לליגה לא מבחינת שחקנים ולא מבחינת תקציב. ביום שישי יתקיים מחזור גביע בליגה א' אולם קרית גת לא רשמה ולו שחקן אחד כפי שמחייב התקנון מה שאומר שהיא לא תופיע למשחק וכך או כך בית הדין יהיה רשאי להביא לפירוקה.

בשל העובדה שבהתאחדות לא רוצים לראות את ליגה א' שהפכה לחצי מקצוענית עם 15 קבוצות הם החליטו לנסות למצות את האפשרות ולכן הודיעו לשדרות על דחייתה המשחק ליום שלישי. הדברים צפויים להתבהר בתחילת השבוע הבא, כפי שהדברים נראים כרגע, אם לא יהיה שינוי דרמטי בקרית גת, שדרות תתפוס את מקומה.

About אורי גבאי

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

2 comments

  1. מכביסט ירוק

    הלוואי שמכבי שדרות יעלו ליגה אני מתחנן

  2. יאללה יאללה שדרות ליגה א מחכה יאללה מכבי מצלמה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.