שבת , 4 יולי 2020
צילום שקורי השיקה סינגל בכורה. צילום:HAPPYDAYS

צליל שקורי מרגשת בסינגל בכורה מקורי

אחרי שהרשימה בשורה של קאברים מרגשים שאחד מהם זכה לפרגון מצידו של אייל גולן, צליל שקורי משחררת את "כשתבוא" שכתב והלחין עבורה אבי אוחיון. הערב היא תבצע את סינגל הבכורה בפסטיבל לייב שדרות. 

במשך שנתיים צליל שקורי שחררה ליוטיוב לא מעט ביצועים מרשימים שהצליחו לרגש רבים. כעת, צליל מרגשיה בשלה לשלב הבא והיא יוצאת לעולם עם סינגל בכורה שנכתב במיוחד עבורה ע"י אבי אוחיון אחד מהכותבים והמלחינים הגדולים שנמצא בינינו.

שקורי ילידת שדרות בת ה25 ,בעלת קול זך וייחודי שהרי שמה אינו נבחר לה במקריות, שירתה בלהקה צבאית, השתתפה בתכנית הריאליטי "voice the , "והעלתה קאברים שהרשת לא נותרה אדישה אליהם. השיא היה בקאבר האחרון שהעלתה- בו החליטה לשתף פעולה עם אמיר אבו לשיר "ממה את מפחדת", השניים עשו לו גרסה כל כך ייחודית בערבית ובעברית. בשילוב קולם המיוחד הצליחו לסחוף את הרשת, ונכון להיום הוא עומד על כ-2מיליון צפיות אורגניות לחלוטין שהשניים לא ציפו להם. "וואו אני מתעוררת יום למחרת ואני רואה שיש 150 אלף צפיות ואני אומרת לעצמי זה מה שהצלחתי לקבל בשירים קודמים במשך חודשיים. הכל קרה באופן טבעי. בשלב הזה אמרתי לעצמי שיש כאן משהו שמתפוצץ. אני חושבת שמה שהפך את זה למוצלח זאת העובדה שהוא שר בעברית בחלק מהשיר מה שלא עשה קודם ואני שרה בערבית, זה הפך את זה למיוחד" סיפרה בראיון ל'דין וחשבון' בגיליון חג שבועות  , אמרה והוסיפה  "אחרי שהוצאתי לא מעט קאברים השאיפה כמובן היא להוציא בקרוב סינגל ראשון שלי. אין ספק שעכשיו הרף יהיה מאוד גבוה כי לקבל מיליון צפיות על קאבר ואז להוציא שיר זה לא פשוט. אני יודעת ששיר חדש דורש סבלנות זה לא שיר מוכר, לא מכירים את המילים שלו, זאת עבודה יותר קשה אבל אני מאמינה בעצמי וכבר נרגשת לקראתו".

לרגל יציאת סינגל הבכורה "כשתבוא" ציינה צליל: "אני יוצאת עם סינגל ראשון, לראשונה חשופה באמת. יהיה לי קשה לתאר מה זה עבורי! אני מאמינה גדולה בלעשות דרך, אבל כזו שמתחילה בצעדים קטנים ומחושבים עד להשגת המטרה כפי שעשיתי בשאר התחומים בחיי.. אך הפעם הגיע הזמן לעסוק בחלומות האמיתיים, כאלה שיובילו את הלב לנחלה שלו. כל אחד מגיע לעולם הזה עם מתנת שמיים, עם ייעוד מסויים- ואני מאמינה בלב מלא שזהו הייעוד שלי. מתחילה לשלוח אליכם חלקים חלקים מהלב שלי, ואני מלאת אמונה ותקווה שתאהבו, שתחבקו, שתפרגנו לו. אתם הולכים להיות מופתעים מהדברים הבאים שאני מתכננת לעשות!"

 

לכתבה הבאה:

הארנונה בשדרות עלתה? תלוי את מי שואלים

בעוד בעיריית שדרות מציגים כי תושבי העיר נהנים מתעריף הארנונה הזול בדרום, חבר האופוזיציה יניב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.