יום רביעי , 3 יוני 2020

עמיר פרץ הצביע בשדרות:"העבודה-גשר היא המפתח לשינוי הפוליטי"

הבחירות לכנסת ה-22 יצאו לדרך גם בשדרות: מלבד יו"ר העבודה שהצביע לפני שעה קלה, גם ראש עיריית שדרות אלון דוידי התייצב בקלפי וקרא לתושבי שדרות להמשיך לתמוך בנתניהו. צפו בוידאו.

יום הבחירות יצא לדרך והאווירה כבר מורגשת היטב ברחבי העיר שדרות. בכל הקלפיות כבר הוכנו מבעוד מועד שלטי התעמולה שמותרים עד מרחק של 25 מטרים, הפעילים כבר תפסו את העמדות לקראת היום הארוך שיסתיים בשעה 22:00 בלילה.

מבחינת העיר שדרות אפשר לומר יש 2 שאלות מסקרנות. האחת בנוגע לתנועת הליכוד והעומד בראשה, ראש הממשלה בנימין נתניהו. בבחירות האחרונות נרשם הישג שיא בעיר כאשר 42 אחוזים הצביעו לליכוד מה שגרר זעם בקרב תושבי המרכז איך על אף המציאות הביטחונית התושבים הצביעו באחוזים גבוהים. מה שכן חשוב לומר, שדרות לא מכריעה בחירות ובטח לא המצביעים השדרותים הם אלה שחרצו את ניצחונו של ביבי. בחודשים האחרונים היינו עדים לכך שהביקורת נגד הליכוד לא פסקה מצד תושבים רבים לאור המצב הביטחוני כשהיא היה ביטול מופעי הקיץ לאחר ירי לעבר אזור החגיגות, מעניין לראות כיצד זה יבוא הפעם לידי ביטוי בקלפי.

שאלה מסקרנת נוספת, בבחירות הקודמות העבודה קיבלה פחות מ300 קולות, נתון שהיה מביך עבור ח"כ עמיר פרץ, בן העיר. הפעם הוא שוב עומד בראשות המפלגה שכנראה נלחמת על חייה. האם תושבי שדרות יעניקו לו הפעם יותר קולות?.

כאמור, הבוקר התייצב פרץ מלווה בכלי תקשורת רבים וכמובן לצד אשתו אחלמה להצביע בקלפי שבבית הספר העירוני למוסיקה. צפו בוידאו

 עמיר ואחלה פרץ הבוקר בשדרות. צילום: יחצ העבודה

מי שעוד התייצב הבוקר להצביע הוא ראש עיריית שדרות אלון דוידי שרוצה מאוד לשחזר את ההישג מהבחירות הקודמות. דוידי הצביע בקלפי שבבית הספר תורני מדעי, לאחר מכן יצא בהצהרה עם עקיצה לתושבים שמצביעים לעמיר פרץ: "בבוקר הזה לא בודקים מי חבר שלך, מי גר בעיר שלך, בודקים רק דבר אחד- מי הראש ממשלה הטוב ביותר להצעיד את מדינת ישראל, בכל ההיבטים והנושאים החשובים למדינת ישראל".

 ראש עיריית שדרות אלון דוידי הבוקר. צילום אורי גבאי

 

 

לכתבה הבאה:

צפו: עומס גדול בתור לבדיקת קורונה לתלמידי גוטוירט

שלוש קופות חולים העמידו תחנות בדיקה בסמוך לתיכון שבו קיים חשש להידבקות המונית. ראש העיר: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.