יום שישי , 29 מאי 2020
אלון דוידי מארח את מנכ"ל משרד התיירותו אמיר הלוי. צילום: דוברות העירייה

עיריית שדרות פועלת להקמת מלונית בעיר

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, הגיע ביום שלישי השבוע לביקור עבודה בשדרות יחד עם צוותו והבטיח כי יקדם את הרעיון

כבר הרבה שנים שהעיר שדרות מושכת אליה מבקרים רבים אבל בכל פעם שהם מבקשים לברר היכן ניתן להתארח בקבוצות הם מופנים לישובים מחוץ לעיר כמו אשקלון. לאחרונה בעיריית שדרות הבינו את הצורך וניצלו את ביקור מנכ"ל משרד התיירות כדי לקדם את הרעיון וכן עוד מספר רעיונות עליהם דובר לא מעט בעבר ועד כה לא קרה דבר כמו עמדת תצפית של מצפה קובי.

כאמור, מנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי התארח בעיר בשבוע שעבר, הוא סייר בפארק הגבורה הנבנה בימים אלו בשכונת המוסיקה והתרשם מאוד מתנופת הפיתוח בעיר. ראש העיר, אלון דוידי, סקר בפניו את התשתיות התיירותיות המוקמות בימים אלו,  בהן הקמת מרכזי מבקרים בעיר – "גבעת הגיבורים" בגבעת קובי ובית המייסדים, הקמת מתחם אתגרי שמוקם בפארק המוסיקה, הקמת מתחם באולינג ו-I-JUMP שנמצאים בתכנון מתקדם ועוד.

בפגישת העבודה הועלו תוכניות להקמת בית הארחה בעיר שייתן מענה למבקרים המבקשים ללון בשדרות ולהקמת מסלול אופניים סובב שדרות שצפוי להביא תיירות רבה לעיר. מנכ"ל הקרן לפיתוח שדרות, מיכאל סימן טוב, סקר בפני מנכ"ל המשרד את הפעילות התיירותית הקיימת בעיר כמו: פסטיבל "סוכה למחשבה", מרוץ שדרות, "שדרות מרקט" – שוק האיכרים המתקיים מדי שבוע, ועידכן כי הקרן לפיתוח שדרות הקימה מערך לשיווק תיירות לעיר שייתן מענה לקבוצות רבות המבקשות לבוא ולהתרשם משדרות.

ראש העיר, אלון דוידי: "יש לנו תוכניות רבות להפוך את שדרות לעיר אטרקטיבית מאוד לתייר שיוכל ליהנות משפע אטרקציות וגם מתוכן מיוחד שרק העיר המקסימה שלנו יכולה לתת. זה יחזק מאוד את הכלכלה המקומית, את בעלי העסקים ואת העיר בכלל".

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי, ציין: "התרשמתי מאוד מהרצינות ומהיכולות של העיר. שדרות זה סמל ברמה הבינלאומית ויש לה את הפוטנציאל להפוך לעיר תיירותית משמעותית. אנחנו במשרד התיירות נעשה את הכל להפוך אותה לכזו".

הצדדים סיכמו על הקמת שולחן עגול עם נציגי העירייה, משרד התיירות ויזמים באיזור בכדי למנף את הפעילות התיירותית בעיר.

לכתבה הבאה:

משרד הפנים: "בסמכות העירייה לבטל אגרת שילוט"

חבר עיריית שדרות עו"ד אמיר פינטו פנה לפני כשבועיים למשרד הפנים בבקשה לאשר לעירייה פטור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.