יום שני , 25 מאי 2020

עו"ד ביטון אירחה את ראשי 'יש עתיד' בשדרות

ראש הסיעה לפיד שנטל חלק בפגישה אמר: "תפקידה של ההנהגה, הוא לשפר את חיינו, להפוך אותם לטובים יותר ולפעול למען העתיד של הילדים שלנו. זה לא קורה היום כי יש לנו היום שלטון שעסוק רק בעצמו". ראש מטה שדרות ,עו"ד דבי ביטון  :"הציבור מעריך את העבודה החשובה שאנחנו עושים עבורו בעיר, גם לא בתקופת בחירות"

 

ביום ראשון האחרון  התכנסו בביתה של ראש מטה מפלגת 'יש עתיד' בשדרות, עו"ד דבורה ביטון, ראשי מטות מפלגת 'יש עתיד' והמנהיגים המוניציפאליים מאזור הדרום עם יו"ר המפלגה, יאיר לפיד, וחבר סיעתו, ראשי עיריית דימונה שלעבר, ח"כ מאיר כהן.

במפגש הציגו ראשי המטות את פעילותם בעיר ואת התוכניות שבכוונתם ליישם בעתיד למען קידום אורח חייהם של התושבים. לפיד אשר התעניין בפעילות המטה המקומי, וייחודיות של כל יישוב ויישוב, ביקש לראות כיצד הוא, כמי שרץ לרשות הממשלה, יוכל לסייע לתושבים באופן נקודתי.

מלבד ראש מטה שדרות, דבורה ביטון, בין הנוכחים היו: ראש מטה אילת, בוריס יאמפולסקי, ראש מטה אשקלון, אבי עייש, ראש מטה קרית גת, שי זולדן, ראש מטה ערד, עופר ארצי, ראש מטה אופקים, טל מגרה, ראש מטה נתיבות, משה פרץ, ראש מטה קרית מלאכי, יוסי ממן, חברת מועצת העיר ב"ש, יסמין סקס, ראש מטה ב"ש / מיתר, חדווה שקד, ראש מטה אשדוד,דוד קקון, ראש מטה להבים, אבי אוחיון, ראש מטה עומר, ציון אלמלם, ראש מטה עוטף עזה, נירה שפק, ראש מטה מ.א. שער הנגב, יעל פלוס, ראש מטה מ.א. אשכול, תמי בר מאיר, ראש מטה מ.א. מרחבים, שלומי מלכה, ראש מטה מ.א. יואב,יניב דוידאי, ראש מטה מ.א. גדרות, בני פרסקי, ראש מטה מ.א. חבל אילות, אורי שמש, אשר שמעו מלפיד על "תוכנית 7 הנקודות של מפלגת יש עתיד", לחיזוק מדינת ישראל ועל העבודה הקשה שעושים חברי סיעת 'יש עתיד' בשטח ובכנסת למען אזרחי המדינה.

"העתיד זה לא משהו שמחכים לו. העתיד זה משהו שצריכים להוביל אליו. תפקידה של ההנהגה, הוא לשפר את חיינו, להפוך אותם לטובים יותר ולפעול למען העתיד של הילדים שלנו. זה הכי בסיס בעולם, אבל זה לא קורה. זה לא קורה כי יש לנו היום שלטון שעסוק רק בעצמו. יש לנו חברי כנסת ושרים שעסוקים במשחקים פוליטיים במקום בביטחון, בחינוך בבריאות ובכלכלה. היום, לא מתקיים אף דיון, בשום פורום בשלטון, לאן רוצים להצעיד את ישראל בחמש השנים הקרובות. לנו ב"יש עתיד" יש תוכנית מסודרת הכוללת 7 נקודות בנושאים הביטחוניים הכלכליים, בזירה הבינ"ל בחינוך וברווחה, שעוסקת במה שחשוב לציבור הישראלי, כי זה תפקידה של הנהגה הגיע הזמן שנתייצב מול זה בלי למצמץ. אנחנו פה כי אנחנו מוכנים ויכולים להנהיג ולהוביל ולנהל את מדינת ישראל!" אמר לפיד.

לפיד הדגיש כי מדינת ישראל כיום לא מנוהלת מאחר וההנהגה הנוכחית עסוקה רק בעצמה ולא בטובת הציבור: "ישראל היא היום גוף לא מנוהל. השלטון לא מנהל אותה. המדינה לא מנוהלת. הפוליטיקה הישנה שיושבת בשלטון לא רוצה ולא מסוגלת לנהל אותה, כי היא עסוקה מדי בג'ובים ובמשחקים פוליטיים".

עוד הוסיף לפיד: "אני אמשיך להגיע לכאן ולסייע לכם בכל מה שצריך. אתם תזכרו שהדלת שלנו ב'יש עתיד', תמיד פתוחה בפניכם ואנחנו רוצים לשמוע ולסייע כמה שניתן. בסופו של יום כולנו פועלים למען דבר אחד- טובתה של מדינת ישראל ואזרחי מדינת ישראל".

ראש מטה 'יש עתיד' בשדרות עוה"ד ביטון דבורה  התייחסה לדברים ואמרה: "העבודה המשותפת והצמודה עם לפיד מעידה על החשיבות שהוא מעניק לפעילות שלנו בעיר. היחס האישי והקרוב שהוא וצוות המפלגה מספקים לתושבי שדרות בכלל ולחברי המטה בפרט, הוא המפתח לעלייה המתמדת בתמיכת הציבור במפלגת 'יש עתיד'. הציבור מעריך את העבודה החשובה שאנחנו עושים עבורו, גם כשאנחנו לא בתקופת בחירות".

לכתבה הבאה:

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.