יום ראשון , 5 יולי 2020

סינמטק שדרות יארח את הבימאית רמה בורשטיין

סינמטק שדרות ממשיך לספק קולנוע איכותי לצד תכנים ומפגשים מרתקים:  במסגרת הקרנת הסרט הישראלי החדש "לעבור את הקיר", יתארחו הבימאית המוערכת רמה בורשטיין והשחקנית נועה קולר שזכתה בפרס 'אופיר' על משחק הנפלא בסרט זה.

"חשוב לנו בסינמטק מעבר להצגת הסרטים גם להפגיש את היוצרים הישראלים, הקהל שלנו סקרן וצמא לדעת כיצד יוצרים יצירה שכזו ובכלל לפגוש פנים מול פנים אותם"

לעבור את הקיר
לעבור את הקיר

בורשטיין, למי שאינו יודע, היא בימאית חרדית שמבקשת להציג את המגזר שממנו היא באה באור אחר מזה שרואים אותו החילוניים. כבר  ב-2012 היא זכתה להיכנס לתודעת הקולנוע הישראלי כאשר סרטה "למלא את החלל" זכה להצלחה גדולה. כעת היא חוזרת עם סרט חדש "לעבור את הקיר", שמביא את סיפורה של מיכל, בחורה בת 32, שחזרה בתשובה לפני 12 שנים ועדיין לא נישאה. לאחר שהיא סוף סוף מוצאת חתן, בעל תשובה נאה, הוא מבטל את החתונה כחודש לפני המועד המיוחל. מיכל מסרבת להתמסר לייאוש ולאכזבה ומחליטה להמשיך בהכנות ולדבוק בתכניתה המקורית. בין השחקנים שמככבים בסרט: נועה קולר, עוז זהבי, עמוס תמם, עודד לאופולד, עירית שלג.

"בסרט לעבור את הקיר ישנה איזושהי פנטזיה, אך היא לא רחוקה מהמציאות, לעיתים גם סיפורים מהסוג הזה שאנחנו רואים בסרט יכולים להתרחש" מספר בני כהן מנכ"ל סינמטק שדרות, שמזמין את כל התושבים ליהנות מסרט איכותי לצד מפגש מרתק עם הבימאית. "חשוב לנו בסינמטק מעבר להצגת הסרטים גם להפגיש את היוצרים הישראלים, הקהל שלנו סקרן וצמא לדעת כיצד יוצרים יצירה שכזו ובכלל לפגוש פנים מול פנים אותם. לכן עם צאת הסרט הנפלא הזה היה לנו חשוב להפגיש את במאית הסרט רמה בורשטיין ואת נועה קולר, שזכתה לפרס "אופיר" על משחקה הנפלא בסרט זה. בראייה מקומית חשוב לנו לחבר את הקהל השדרותי שמתחבר ואוהב את סוג הקולנוע הזה, כפי שראינו בסרט ישמח חתני, הגיעו אלפים משדרות וכך אנו מצפים שיגיעו גם כאן רבים" .

לכתבה הבאה:

תכירו את השמות החדשים בשדרות: רחוב אלי מויאל, שדרת ששון שרה ז"ל

ועדת השמות בראשות מ.מ ראש העיר עו"ד יהודית אוליאל מלכה החליטה לחלוק כבוד לבעל המכולת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.