יום שישי , 10 אפריל 2020
נציגת ישראל ביתנו וסגנית ראש העיר נחשונוב מצביעה בקלפי היום בשדרות

סגנית ראש עיריית שדרות מאשימה את הליכוד בזיוף מצביעים

בפוסט תוקפני טוענת חווה נחשונוב המייצגת את 'ישראל ביתנו' כי נדהמה לגלות בכמה קלפיות בשדרות זיופים בהצבעות. את האחריות לכך היא מטילה על הליכוד.  חבר העירייה ארתור זכרייב הגיש תלונה במשטרה.

קמפיין הבחירות שמנהל ראש הממשלה בנימין נתניהו בימים האחרונים ובמיוחד ביום הזה נגד יריבו העיקרי בני גנץ יו"ר כחול-לבן אבל בין היתר גם נגד יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן בטענה כי הוא יפעל לסייע להקמת ממשלת שמאל עם מרצ וטיבי. המלחמה כמובן עם ליברמן היא הדדית והמתיחות בשעות האחרונות מורגשת היטב גם בשדרות שם יש חילופי האשמות בין אנשי ליברמן לאנשי הליכוד.

מי שמובילה את הפעילות של ליברמן וישראל ביתנו בשדרות היא כמובן סגנית ראש העירייה חווה נחשונוב שנכנסה לתפקיד בעקבות עזיבתו של מרק איפראימוב לכנסת. כזכור, בבחירות האחרונות איפראימוב שהוצב גם הפעם 8 נבחר, במערכת הבחירות הנוכחית הסקרים לא מנבאים לישראל ביתנו 8 מנדטים מה שעלול להשאיר את איפראימוב מחוץ לכנסת. כמובן זאת נדע רק לאחר ספירת הקולות.

 ח"כ מארק איפראימוב משדרות. התקווה שיבחר שוב.

בינתיים, נחשונוב לא חוסכת בביקורת והעלתה פוסט נוקב מאוד נגד הליכוד עם האשמה חמורה: "גונבים לנו את הבחירות" הכריזה בגולת הכותרת והמשיכה : "הרפש שמפלגת הליכוד הפיצה עד עכשיו לא הספיק לה, היום הם גם עסוקים בזיוף הבחירות – נדהמתי לשמוע ממצביעים בקלפיות שונות בשדרות שהם הגיעו להצביע ומישהו כבר הצביע בשמם! אל תהיו שאננים, מי שלא רוצה שרמאים יצביעו בשמו, שיצא להצביע עכשיו!!".

גם חבר העירייה מטעם ישראל ביתנו, ארתור זכרייב העלה חשד לזיופים: "שלום לכולם!! רציתי לשתף אותכם באירוע חמור ביותר שהתרחש היום לי ולרעייתי. היום נמנעה זכות בסיסית/דמוקרטית מרעייתי להצביע.
ניגשנו לכלפי מס. 22 בבי"ס מדעים אלון בשדרות ונדהמנו לגלות ששם של רעייתי מחוק מרשימת המצביעים, לכן היא לא יכולה להצביע. מיד הגשנו תלונה במשטרה ותלונה בוועדת בחירות אזורית באשקלון. במהלך הגשת תלונה גיליתי שזה לא מקרה היחיד שהתרחש היום במהלך הבחירות בעיר שדרות. מקרה נוסף דווח גם בבי"ס מקיף כללי גוטווירט. לא ייתכן דבר כזה שבמדינה דמוקרטית יורדים עד לרמות כה נמוכות!!!

לכתבה הבאה:

גיליון חג פסח של 'דין וחשבון' 840 לקריאה והורדה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.