שבת , 4 יולי 2020
איפראימוב עם בני משפחתו בטקס ההשבעה.

מרק איפראימוב הושבע לכנסת ה-22

איפראימוב שכיהן בשנה האחרונה כסגן ראש עיריית שדרות החל את הקריירה החדשה שלו כחבר כנסת. רק נותר לקוות שהכנסת הנוכחית לא תתפזר לבחירות שלישיות.

מרק איפראימוב נפרד רשמית מתפקידו כסגן ראש עיריית שדרות והחל את תפקידו בכנסת ישראל לאחר שבבחירות האחרונות התמודד מטעם ישראל ביתנו והוצב כמספר 8. אתמול (חמישי) הוא התייצב יחד עם כל חברי הכנסת לטקס ההשבעה המסורתי יחד עם אישתו וילדיו. רבים מתומכיו משדרות התרגשו מאוד ואיחלו לו הצלחה גדולה בתפקיד.

"חברים יקרים, היום סיימתי פרק נוסף בחיי ופתחתי פרק חדש" כתב בפוסט מרגש, "לפני כ 23 שנה עליתי לארץ כנער שגדל במשפחה יהודית- ציונית. מאז חויתי מספר אירועים משמעותיים שכל פעם השאירו בי חותם ודחפו יותר ויותר להיות מעורב במה שקורה מסביבי: כרכז נוער, כמתנדב ויזם קהילתי, כמנהל תחום מניעת פשיעה במשרד ביטחון הפנים, כסגן ראש העיר וכיום כחבר כנסת. מה שהיה עקבי בכל פרק מחיי החברתיים והציבוריים זה שתמיד היו שותפים וחברים שהאמינו בי ותמיד נתנו לי כתף בשעת הצורך. על כן, כל הצלחותיי הן לא רק שלי אלא שלנו!

 איפראימוב יושב על כיסאו במשכן הכנסת.

עוד אמר איפראימוב: "אני מודה לכל אחד ואחת על המילים החמות, על התמיכה ואמונה ביכולתי להשפיע ולשנות לאורך כל הדרך וכמובן למשפחתי היקרה, המהווה עמוד התווך עבורי ונותנת לי אפשרות לתרום יותר ויותר.
בנימה זו, אני מסכם את הפרק של חברות במועצת העיר שדרות, בה הצלחנו לקדם לא מעט דברים למען התושבים והעיר שלנו,אך עדיין יש עוד הרבה מה לעשות. בטוחני שבהובלתו של ראש העיר אלון דוידי את מועצת העיר שדרות שסיעתינו הינה חלק מימנה, "שדרות ביתנו" תמשיך לפעול אף ביתר שאת עם כוחות ואנרגיות מחודשים. כרגע ניצבת סיעתי "ישראל ביתנו" ויו"ר אביגדור ליברמן מול אתגרים חדשים, ומילה שהוא תבע לפני הבחירות היום נאמרת מכל פיו בכנסת והיא ממשלת אחדות . בשל אתגרים כלכליים וביטחונים שאנו עומדים לקראתם, אנו חייבים ממשלה רחבה, שתוכל לשרוד וגם לפעול לטובת כל החברה הישראלית.

לכתבה הבאה:

הארנונה בשדרות עלתה? תלוי את מי שואלים

בעוד בעיריית שדרות מציגים כי תושבי העיר נהנים מתעריף הארנונה הזול בדרום, חבר האופוזיציה יניב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.