יום ו' | 11.6.21 | 08:00

מקום ראשון ברובוטיקה לבי"ס תורני מדעי משדרות

נבחרת תורני מדעי בהובלת המורה עדיאל חזן זכתה במקום הראשון בתחרות רובוטיקה הארצית, בקטגוריית ערכי ליבה וחדשנות, במסגרת תכנית fll העולמית חוקרים, לומדים, חווים ומחדשים רעיונות חדשים.

הנבחרת תכנתה רובוט שיבצע משימות אוטונומיות על המגרש ללא התערבות אדם תוך כדי פיתוח אסטרטגיות תכנון, יצירתיות, כמו כן נבחרת התלמידים הציגה לאחר תהליך עבודת חקר רעיונות לשילוב הספורט בכיתה תוך כדי למידה במטרה לתרום הן ללמידה מיטבית והן לשמירה על כושר אישי של כל תלמיד ותלמידה במהלך יום הלמידה, בנוסף חברי הנבחרת העלו רעיון לעידוד צמיחה עסקית בעיר, שימוש באפליקציית רמבל המעודדת פעילות ספורטיבית תמורת מטבעות וירטואלים שאיתם ניתן להשתמש בחנויות בעיר.

 נבחרת הרובוטיקה של תורני מדעי עם סגן ראש העיר אלעד קלימי

מנהלת ביה"ס דינה חורי המובילה מצוינות לימודית וערכית בביה"ס התרגשה מהזכייה ואמרה : "הזכות של תלמידיי להוביל בתחום החדשנות גם בשנה מאד מורכבת שבה התלמידים למדו מרחוק ומקרוב , שנת קורונה והסלמה הוא ניצחון מבחינתי, שבכל זמן ניתן ללמוד לחקור ולהתפתח, והתפקיד שלנו לא להרפות, ההפך לעודד, לתמוך, לאפשר ולעשות הכל למען הילדים שיביאו את עצמם לידי ביטוי וירגישו משמעותיים מאד. חשוב לציין שבנבחרת ביה"ס ישנם שני בוגרים מצוינים שהם המנטורים של תלמידי ביה"ס שזה מרגש מאד בעיניי".

 מנהלת בי"ס דינה חורי עם הנבחרת המצטיינת.

About אורי גבאי

Check Also

נתיבות: בת 14 נפצעה בינוני כתוצאה מפגיעת רכב פרטי

 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב נווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.