יום שישי , 3 יולי 2020
צילום: יח"צ

מכללת ספיר מציגה: עופר כסיף כן, איתמר בן גביר לא

מכללת ספיר ביטלה השתתפותו של עו"ד בן גביר בכנס בחירות, בו משתתף גם עופר כסיף. בן גביר: "הצביעות של השמאל ממשיכה להרקיע שחקים"

מכללת ספיר ביטלה השתתפותו של מועמד איחוד מפלגות הימין עו"ד איתמר בן גביר בפאנל בחירות שהיה אמור להתקיים ביום ראשון הקרוב במכללה, זאת בעקבות איומים מצידם של שלוש מפלגות שבמידה ובן גביר ישתתף בכנס יחרימו את הפאנל.

 

צפו: אורן חזן מתעמת עם עופר כסיף לאחר הכנס. צילום: אריאל ליבנה

מי שדווקא כן משתתף בפאנל, ולא זוכה להחרמות מצד מפלגות השמאל המחרימות, הוא ד"ר עופר כסיף ממפלגת חד"ש, מי שכזכור כינה את שרת המשפטים איילת שקד "חלאה ניאו נאצית", ואמר כי "לגיטימי לפגוע בחיילים".

עו"ד בן גביר אומר בתגובה לדברים כי "הצביעות של השמאל ממשיכה להרקיע שחקים. מי שביד אחת מסתחבק ומגלה אמפתיה לעופר כסיף שמתיר את דמם של חיילי צה"ל וסבור כי יש לבטל את זהותה היהודית של המדינה, דוחה ביד שנייה יהודי ציוני שחרת על דגלו את הערך של אהבת ישראל".

מנשיא המכללה האקדמית ספיר, פרופ' עמרי ידלין, נמסר בתגובה: מכללת ספיר מתנגדת להחרמה של כל עמדה פוליטית. המכללה אירחה בעבר נציגים מכל הקשת הפוליטית, לרבות איתמר בן גביר ומיכאל בן ארי. האירוע הנוכחי מנוהל ע"י אגודת הסטודנטים שפנו לכל המפלגות ומשתתפי הפאנל הם אלו אשר נענו בחיוב.

מתן זיתון, דובר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות במכללת ספיר: "הפניה בנושא נראית לנו תמוהה שכן, פנינו לכלל המפלגות ונענינו בחיוב מצד אותם הנציגים המשתתפים בפאנל. במסגרת הפקת הפאנל נעשתה פניה למר איתמר בן גביר ולצערנו, עד לבוקר זה לא אישר השתתפותו. אנו מעודדים ומאפשרים חופש ביטוי והשמעת "קול" מגוון המייצג את כל קצוות הקשת הפוליטית.״

לכתבה הבאה:

הארנונה בשדרות עלתה? תלוי את מי שואלים

בעוד בעיריית שדרות מציגים כי תושבי העיר נהנים מתעריף הארנונה הזול בדרום, חבר האופוזיציה יניב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.