יום ראשון , 23 פברואר 2020

מכבי שדרות: ההכרעה על השיבוץ בליגה א' הועברה לרביעי

בדיון שהסתיים לפני כשעה וחצי הודיע תובע ההתאחדות לשופט ביה"ד כי הם דורשים להפסיק את פעילותה של עירוני קרית גת שמצידה קיבלה ארכה נוספת.

הסיפור שמעסיק את כל אוהדי הכדורגל בשדרות וכן את קבוצות ליגה ב' דרום ב' לא תם: לפני שעה קלה הסתיים דיון ממושך בנוגע לעתידה של עירוני קרית גת מליגה א' דרום שיקבע באיזו ליגה תשחק בסופו של דבר מכבי ציון שדרות. כזכור, הקבוצה מקרית גת לא הופיעה למשחק הגביע נגד ירמיהו חולון ולכן הוזמנה לדיון בועדת המשמעת בהאשמת אי הופעה למשחק, אלא שבדיון נציגי ההתאחדות הבהירו כמה הם נחושים לדרוש ענישה מחמירה- הפסקת פעילות של הקבוצה ומימוש סעיף התקנון בנוגע לעבירה על חוקת/תקנוני/הוראה של ההתאחדות. עוד נציין כי בדיון נטלו חלק מנהל הליגות הנמוכות גיא גולדפרב,  תובע ההתאחדות עו"ד ניר רשף ועוזרו. גם יו"ר העמותה מימון לסרי נכח בדיון עם עורך דינו שמעון טננבלט.

לאחר שנציגי ההתאחדות הבהירו את עמדתם, הדיין קבע כי לאור חומרת הדרישה לענישה יש לאפשר ייצוג משפטי לקרית גת וכן העביר מיידית את ההכרעה לדיין הראשי ישראל שמעוני שמאוחר יותר פרסם החלטת ביניים: "אני מורה למאשימה לעדכן את ביה"ד עד ליום 11.9.19  בנוגע לסטטוס הרישום של הקבוצה (לרבות, שחקנים, מגרש מאמנים וכיו"ב). ניתן בהעדר הצדדים".

כאמור, בשלב זה במכבי ציון שדרות לא יודעים כיצד להתייחס להחלטה שמותירה אותם במצב מאוד מתסכל של אי ידיעה, לא לכאן ולא לכאן. כך או כך, נדמה כי בשדרות צריכים לקחת גם את האפשרות שתשחק בליגה ב'. על פניו, ההתאחדות לכדורגל העמידה תנאים נוקשים לקרית גת שצריכה ביום וחצי לשכנע כי היא יכולה להעמיד קבוצה שתעמוד בתקנון ההתאחדות. סבירות לא גבוהה שהיא תצליח לעמוד בכל התנאים שהציב בית הדין אבל כל עוד קיים סיכוי יעשו ניסיונות עד הרגע האחרון. אם תצליח לעמוד בדרישות היא תשחק בליגה א', לא תעמוד בדרישות, שדרות תשובץ במקומה.

 

 

 

לכתבה הבאה:

ליגה ב': שדרות חזרה לנצח, נתיבות השוותה בדקה ה-90

בעקבות הניצחון ואיבוד נקודות בקרב קבוצות הצמרת, צימקה שדרות את הפער מהמקום שמוביל לפליאוף העליון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.