מאמן שדרות טלקר בעונה שעברה בפליאוף. הקבוצה שלו עוד רחוקה להבטיח את המקום שם. צילום: אורי גבאי

מכבי שדרות בליגה א'? ביום שני תתקבל הכרעה סופית

כפי שחשפנו לראשונה בהתאחדות לכדורגל בוחנים את שיבוץ קבוצת הכדורגל העירונית בליגה א'.

אוהדי כדורגל רבים הן בשדרות והן בקרב קבוצות ליגה ב' דרום ב' היו עסוקים לכל אורך סוף השבוע האחרון בשאלה האם מכבי ציון שדרות, אחת המועמדות לעלייה תשובץ ברגע האחרון בליגה א' דרום שתצא לדרך בסוף השבוע הקרוב.

בכל מקרה בשדרות ממתינים בדריכות להחלטת ההתאחדות לכדורגל שכן על אף הסגל הרחב והאיכותי, המאמן עופר טלקר עשוי להזדקק לשינויים בסגל. ההחלטה צפויה ליפול ביום שני אחר הצהריים אז עתיד להתקיים בבית הדין, הדיון המשמעתי של עירוני קרית גת שלא הופיעה למשחק הגביע ביום שישי נגד ירמיהו חולון. על-פי תקנון ההתאחדות לכדורגל, מספיק משחק אחד כדי להורות על הפסקת פעילות. במקרה של קרית גת רק אם יציגו  בפני ההתאחדות ביטחונות לעתיד מבטיח יותר שלא יוביל להתפרקות הקבוצה בהמשך היא יכולה גם בעזרת מאבק משפטי לדחות את הקץ. כך או כך, בהתאחדות נחושים לבצע את המהלך כדי למנוע מצב שליגה א' תישאר עם 15 קבוצות בלבד.

 

 זימון עירוני קרית גת לבית הדין ביום שני. צילום: מתוך אתר ההתאחדות לכדורגל

 

בתוך כך, בשל העובדה שמשחק הליגה נגד צעירי רהט נדחה ליום שלישי, קיימה הקבוצה משחק אימון ביום שישי נגד הפועל אופקים-מרחבים מליגה ג'. מבחינה הגנתית שדרות ללא הבלמים דור אלקבץ, דוד טובול ואלון יופה נראתה רע מאוד וכבר אחרי חמש דקות נקלעה לפיגור 2:0, דוד כהן צימק ל-2:1 אבל האורחים עלו ל-3:1. בהמשך אייל דיין המשיך להפגין חדות צימק ל-3:2, מתן כהן איזן את התוצאה. במחצית השנייה אייל דיין כבש צמד וזוהר קסאפו שהתאמן עם הפועל שדרות וחזר למכבי כבש את השישי וסגר עניין, ניצחון 6:3 שלא מעיד יותר מדי על יכולת הקבוצה.

 מכבי ציון שדרות במשחק אימון ביום שישי נגד אופקים-מרחבים. צילום: ניר וקנין

 

About אורי גבאי

Check Also

רקטה התפוצצה בלב שכונת מגורים בשדרות, תושב העיר שנפצע מטיל נ"ט שוחרר לביתו

אחד מבתי המגורים ניזוק מרסיסי הרקטה שהתפוצצה על מדרכה. תושבת העיר סובלת מחרדה. ההסלמה הביטחונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.