יום חמישי , 28 מאי 2020

לקראת פסח: עיריית שדרות מתגברת את ניקיון העיר

עיריית שדרות נערכת לחג הפסח הקרב ובא ומתגברת באופן משמעותי את ניקיון העיר ופינוי האשפה והגזם. במקביל, ממשיכה העירייה בפרויקט שהחלה בו בדיוק לפני שנה – החלפת פחי האשפה הישנים (הצפרדעים) בפחים מוטמנים.

עיריית שדרות החלה להיערך לחג הפסח. במסגרת ההיערכות, תגברה העירייה את מועדי פינוי האשפה והגזם, העירייה פועלת לניקיון הרחובות והשכונות בדגש על גני שעשועים ופארקים ציבוריים.

"הבנו את צרכי התושבים לקראת חג הפסח, ונערכנו מבעוד מועד במתן מענה בכל הקשור בתחום ניקיון העיר לפני החג ובמהלכו", אמר ראש העיר, אלון דוידי.

העובדים החלו בשבוע שעבר בריסוס וניקיון המדרכות ברחבי העיר, תגברו את ימי איסוף הגרוטאות והגזם, עובדים על טיאוט מכני וידני של רחובות העיר, גינון עירוני בגנים הציבוריים וניקיון גני המשחקים ברחבי העיר. לצד כל אלה, יתוגבר מערך פינוי האשפה הביתית בשכונות והוא ימשך גם במהלך ימי החג. כמו כן, בעירייה מדגישים ששיתוף פעולה של התושבים רק יאיץ את ניקיון העיר וישפר את איכות החיים וכי אכיפת הפיקוח העירוני בנושא השלכת פסולת וניקיון העיר תוגבר.

במקביל להכנות לפסח, ממשיכים באגף שפ"ע של העירייה בהחלפתם של פחי האשפה הישנים )הצפרדעים( בפחים מוטמנים חדישים בשכונות העיר. מדובר במהפכה ירוקה בשדרות שכן הקיבולת של הפחים גדולה יותר והם אסתטיים ונעימים יותר לעין, דבר אשר ישפיע ישירות על חזותה החיצונית של העיר ואיכות הסביבה והחיים בשכונות בשדרות.

"העיר שדרות מתכוננת לחג הפסח לצד תהליכים גדולים שאנו מובילים בתחום ניקיון העיר ואיכות הסביבה", אמר דוידי והוסיף: "על פי חזוני בתחום זה, שיפור התשתיות העירוניות הינו צעד מתבקש וחשוב, אשר יביא לשיפור ניכר בניקיון העיר ובחזותה החיצונית, תוך מזעור מפגעים סביבתיים. אין לי ספק כי בעזרת שיתוף הפעולה הפורה עם התושבים נצליח לעמוד באתגר ולהיכנס לחג הפסח בצורה הטובה ביותר".

 

יוזמה של נהג ראש עיריית שדרות, רונן גבאי, והירתמות של ציון עזרא ממחלקת הגינון ומנהל בית-הספר "הרואה", אריק אזולאי, הביאה לכך שביום חמישי שעבר כ-20 תלמידי כיתה ו' מבית-הספר "הרואה" התנדבו למען האוכלוסייה המבוגרת ברחוב ניצן (שכונת ניר עם). גם עובדי עירייה, כמו עוזר ראש העיר, אדוארד אמירגולוב, הצטרפו ליוזמה ויחד כולם עשו מצווה למען דיירי הרחוב. המנהל אריק, הדוגל בחינוך לערכים, שמח לראות את תלמידיו עושים למען הסביבה שבה הם חיים.

 

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.