יום שלישי , 14 יולי 2020
קבסה ז"ל. ברקע זירת התאונה. צילום: אלברט גבאי

כתב אישום נגד נהגת מאופקים שדרסה למוות את ניקול קבסה

הנהגת מואשמת בגרימת מוות ברשלנות לאחר שלא הבחינה בקבסה ז"ל חוצה מעבר חציה בתאונה קשה שאירעה בחודש נובמבר 2019.

שבעה חודשים אחרי תאונת הדרכים הקטלנית באופקים שבה קיפחה את חייה ניקול קבסה ז"ל, הודיעה פרקליטות מחוז דרום ביום רביעי על החלטתה להגיש כתב אישום נגד אוריאן קדוש (24) נהגת הרכב הפוגע.

כזכור, ביום שישי 1.11.19 סמוך לשעה 6 בבוקר עשתה ניקול קבסה את דרכה למכולת השכונתית כדי לרכוש לחמניות טריות לילדים לבית הספר, כאשר חצתה את הכביש ברחוב הרצל, סמוך לבנק הפועלים התרחשה התאונה הקשה שהביאה לפציעתה האנושה ולאחר מכן למותה.

על-פי כתב האישום, נהגת הרכב התכוונה לפנות שמאלה, לכיוון רחוב הרצל. בצומת היא לא צייתה לתמרור עצור. "בהגיעה הנאשמת לצומת, היא לא צייתה להוראות התמרור 302, לא עצרה את רכבה לפני קו העצירה ונכנסה עם רכבה לתוך הצומת בנסיעה רציפה. הנאשמת עצרה את רכבה רק במרכז הצומת, עת רכבה כבר היה בשלבי הפניה שמאלה, והמתינה עד אשר רכב פלוני, שהגיע מימינה תוך נסיעה ברח' הרצל, חלף בצומת" מתואר בכתב האישום. "הנאשמת המשיכה בפנייתה שמאלה לרחוב הרצל.

בהתקרבה למעבר החציה, לא שמה ליבה אל הנעשה עליו ובקרבתו, וכלל לא הבחינה במנוחה עת זו חצתה את הכביש במעבר החצייה, וזאת למרות שלרשותה עמד שדה ראיה, אשר היה בו כדי לאפשר לה להבחין בהולכי הרגל החוצים במעבר החציה. בנוסף, לא האטה ובמידת הצורך לא עצרה את רכבה כדי ליתן למנוחה זכות קדימה ולא אפשרה לה להשלים את החצייה בבטחה. נהגה ברכבה בקלות ראש, בחוסר זהירות וללא תשומת לב מספקת לנעשה בכביש. לא נקטה באמצעי זהירות מספיקים כדי למנוע את התאונה". בתוך כך נזכיר כי קבסה ז"ל הותירה אחריה תאומים בני 9. בני משפחתה התגייסו כדי להמשיך ולגדל אותם.

לכתבה הבאה:

הסוף לתעלומת המים? שדרות עוברת למדי מים חכמים

לכל תושב תהיה גישה מהטלפון הנייד למונה המים שלו וכך יהיה ניתן לשלוט ולבקר את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.