יום א' | 21.3.21 | 11:34

כתב אישום: הקים מעבדת סמים והתחבר לחשמל באופן פיראטי

עשרה ימים אחרי שמשטרת שדרות חשפה את מעבדת הסמים בתוך בית מגורים בעיר שדרות הוגש כתב אישום נגד החשוד תושב אופקים.

עשרה ימים לאחר שמשטרת שדרות הצליחה לחשוף מעבדת סמים ענקית בתוך דירת מגורים בעיר, ביום רביעי האחרון הוגש כתב אישום ממנו עולה כי החשוד במעשה, ליאור ששונקר מאופקים לא רק הקים מעבדה אלא חשוד בגניבת חשמל ונזק גדול בהיקף של 40 אלף שקלים.

כזכור, מעבדת הסמים נחשפה לאחר שמשטרת שדרות ביצעה חקירה סמויה נגד מעבדת סמים מסוכנים שהופעלה בתוך בית בעיר, שחלק גדול מתוצריה עפ"י החשד מופץ באזור לכיש. עם מתן האות, הפכה החקירה גלויה עת שפשטו בלשי המשטרה על מתחם המעבדה שהתמקם בתוך בית בשדרות ברחוב חטיבת כרמלי אותו שכרו החשודים, ועצרו לחקירה את 3 החשודים שהיו במקום אותה העת.

בתוך המתחם, חשפו השוטרים 5 מתחמי גידול, שהכילו כ 180 שתילי מריחואנה, וכן כ 5.5 ק"ג תפרחת מריחואנה שכבר נקצרה. 3 החשודים (שנות ה 30, אופקים), הובאו לחקירה בחשד לגידול, ייצור וסחר בסמים מסוכנים.
אם לא די בעבירה החמורה שביצע החשוד, במהלך החקירה התברר כי הסב נזק רחב היקף לחברת החשמל.

"הנאשם התחבר לפילר של חברת חשמל תוך ביצוע מעקף שלוש פאזות בעזרת כבל אשר הועבר מחצר הבית ישירות לפילר ללא שום הגנה. הכבל הועבר בקידוח דרך תקרת הבית והתפצל כל לוח החשמל אשר היה בכל חדר בנפרד ושימש את המעבדה" מתואר בכתב האישום.

"במעשיו הנאשם גרם נזק כבד לפילר ונטל במירמה חשמל בגובה 40 אלף שקלים. בנוסף הסב נזק כבד לתשתית הפילר והחיבור אליו מה שסיכן את הציבור".

About אורי גבאי

Check Also

שר הביטחון גנץ בביקור בעוטף: "ישראל מוכנה לכל תרחיש"

שר הביטחון, בני גנץ, ערך עם סגנו אלון שוסטר סיור בעוטף במהלכו קיים הערכת מצב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.