יחזרו בקרוב לחייך?

כדורגל: נפתר המשבר במכבי ציון שדרות

אחרי מספר שבועות של אי ודאות הושגה פשרה בין העירייה לעמותה וההכנות לעונה הקרובה יוצאות לדרך. המועמד המוביל לאימון הקבוצה: ויקטור גניש

אוהדי הכדורגל בשדרות נשמו לרווחה לאחר שנודע כי אתמול (חמישי) נפתר סופית המשבר שאיים לפגוע בעתיד המועדון. כפי שפורסם לראשונה ב'שדרונט' בתחילת השבוע מנכ"ל עמותת מכבי אמיר אוחנה והעירייה כבר היו במסלול הבטוח לפיצוץ. למרות זאת, מאחורי הקלעים נמשכו כל העת המאמצים לגשר על הפערים גם מצד ראש העיר אלון דוידי שנכנס לתמונה והבטיח שהקבוצה תמשיך להתקיים עם תקציב ראוי והאוהדים ימשיכו ליהנות מקבוצת כדורגל איכותית.

בתוך כך, בעקבות החשיפה ב'שדרונט', אוהדי המועדון, ארגון 'שדרותיה' כתבו פוסט נוקב ודרשו בכל לשון של בקשה: הקבוצה לפני הכל, אל תיקחו לנו את הכדורגל.

נציין כי כבר לפני שבועיים וחצי נחתם הסכם הארכת החוזה בין העירייה לעמותה אולם העמותה חזרה בה ומאז התנהלו ויכוחים רבים כאשר בעירייה מתעקשים ליישם מדיניות חדשה אותה מוביל מנהל אגף ספורט ואירועים אופיר אסולין, בסופו של דבר, אתמול (חמישי) נעשה ניסיון שהפעם צלח לטובת כל הצדדים ובעיקר לטובת המועדון שיכול להתחיל בהכנות לעונה הקרובה.

כתבנו מציין, שחקנים רבים שהמועדון מעוניין בהם לעונה הקרובה שמחו לשמוע כי הסוגיה נפתרה אולם הם עדיין לא יודעים כיצד לנהוג לאור ההצעות שחלקם מקבלים מקבוצות אחרות. אין ספק, שחקנים ותיקים כמו אלון יופה, ג'ניה רפפורט, מתן כהן, צח זלינגר ועוד  שבכוונת המועדון להחתים חייבים לקבל שיחת הרגעה ולהיות מוזמנים כבר לחתום על חוזה כי כעת נותר מעט זמן להיערך לפתיחת העונה. למעשה כבר ב-15.7 הקבוצה תהיה חייבת לפתוח באימונים כדי להשאיר מרווח של מינימום 6 שבועות עד לפתיחת העונה ב-28.8 במסגרת גביע המדינה.

מה באשר למאמן? אחרי שעלו לא פחות מעשרה מועמדים שחלקם אף הגיעו ל"פגישת רקע" כדי שהנהלת הקבוצה תשמע את האני מאמין של כל אחד, ביניהם מאמן כסייפה אמיר כהן, שלומי משה שאימן את מכבי קרית גת בליגה א',  יוסי חכים שאימן במשך מספר שנים את הפועל אזור מליגה א', שי מאור שהעלה את עירוני אשדוד ליגה בעונת המאבק עם שדרות, אבי בוחבוט שאימן את ירוחם ומ.ס אשדוד בשליש האחרון של עונת 18-19. יש לומר שמהרגע הראשון המועמד המוביל היה ויקטור גניש שאימן את ירמיהו חולון בליגה א' והוביל אותה לעונה מוצלחת. המאמן הביע נכונות, יש אפילו סיכום עקרוני בין הצדדים ויתכן מאוד שבתחילת השבוע הוא יחתום רשמית.

 ויקטור גניש, המועמד המוביל לאימון שדרות. צילום: מתוך האתר הרשמי של מועדון בית"ר נורדיה ירושלים

לכתבה הבאה:

אילוסטרציה צילום: חטיבת דובר המשטרה

פרשת ההתעללות בתינוק: האם שנחשדה שוחררה למעצר בית

האם מהדרום שנחשדה לכאורה בהתעללות וברצח בתינוקה, שוחררה למעצר בית של שבוע ימים התפתחות בפרשת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.