יום רביעי , 1 אפריל 2020
שחקני שדרות חוגגים בסיום המשחק עם האוהדים. צילום אורי גבאי

כדורגל: ניצחון 6:1 למכבי שדרות על גדרה

מכבי ציון שדרות לא התקשתה היום בבית מול האחרונה בטבלה במסגרת המחזור התשיעי. דודו כהן כבש לראשונה העונה בליגה. בשישי משחק בית קשה מול שיכון המזרח.

מכבי ציון שדרות עשתה את שלה היום (שני) בצהריים כשניצחה את האחרונה בטבלה הפועל גדרה ללא קושי מיוחד במסגרת המחזור התשיעי שנדחה מיום שישי בגלל משחקי הספורטיאדה שבו השתתפו גם כמה משחקני שדרות ביניהם רפי עמוס ודודו כהן.

על הנייר עוד בטרם נשרקה השריקה של השופט לפתיחה היה ברור הפער בין הקבוצות אבל בכל זאת מאמן שדרות עופר טלקר דרש משחקניו לא להיכנס לשאננות ומהשריקה לתקוף את השער כדי להשיג יתרון מוקדם שימנע לחץ מיותר, לכן הוא גם עשה שינוי בהתקפה כשלצד רפי עמוס הוא הציב את החלוץ אייל דיין ובצדדים את אביאל אפנג'ר ועופר אברה.

אחר 27 דקות הצליח רפי עמוס לקבוע יתרון ראשון לשדרות. זה קרה אחרי מהלך מצוין של המגן השמאלי מאור מרציאנו שהגביה כדור לרחבה שם הוריד אייל דיין עם הראש, אברה הדף עם הרגל אבל רפי עמוס היה חד מספיק כדי לבעוט בלי לעצור כדור לפינה השמאלית פנימה 1:0.

בחלוף ארבע דקות זה כבר 2:0. אביאל אפנג'ר חותך במהירות ממרכז המגרש ומוסר כדור לרפי עמוס שמכניס לו עומק שעוקף את ההגנה ואפנג'ר מול השוער מגיע ראשון כדי לגלגל פנימה.

לפני ההפסקה הספיקה שדרות לבסס את ניצחונה, נדב עמר מקבל כדור מצד ימין ומגביע כדור מצוין שפוגש את הראש של עופר אברה ומשם לקורה ופנימה 3:0 שדרות במחצית.

 שחקני שדרות חוגגים היום בבית. בשישי משחק קשה נגד שיכון המזרח

למחצית השנייה עלו שחקני שדרות מעט שאננים וכאשר המשחק ההתקפי נתקע והקישור מעט נעלם, שחקני גדרה העזו יותר לתקוף. אחרי שהחמיצו בדקה ה-49 הזדמנות שנבלמה על-ידי השוער טליאס, בדקה ה-51 איבוד כדור במרכז השדה הוביל למתפרצת מהירה שהסתיימה בשחקן גדרה חופשי לבדו מול טליאס שנתקע בשער כדי לצמק ל-3:1. בהמשך גדרה הביכה לפחות עוד פעמיים את הגנת שדרות.

אחרי דקות ארוכות שמשחק ההתקפה נתקע, החליט טלקר לבצע שינוי כשהכניס את ליאור היילה לקישור, דודו כהן לחוד וגם את מתן כהן שהחלים מפציעה ואכן בדקה ה-78 מבצע אישי ענק של מתן כהן שהשאיר את דודו כהן חופשי כדי לבעוט פנימה את שער הבכורה שלו העונה בליגה. בצל השמועות על עזיבתו האפשרית כהן ממשיך לחזור לעניינים ומשלים בדקה ה-83 צמד לאחר בישול של אופק זרביב, 5:1 לשדרות.

 דודו כהן חוגג שער בכורה בליגה. צילום אורי גבאי

על סף הדקה ה-90 גם מתן כהן משתתף בחגיגת השערים, הוא עולה גבוה מעל כולם כדי לנגוח את כדור הקרן של דודו כהן פנימה 6:1 שנועל את המשחק, שדרות מנצחת ללא קושי ונראית טוב יותר. ביום שישי היא תעמוד למבחן לא קל בבית מול שיכון המזרח מצמרת הליגה.

 דודו כהן, צמד שערים בצל השמועה על עזיבה אפשרית

 

 

 

לכתבה הבאה:

רב העיר נתיבות מתגייס למאבק בקורונה ושיגר לציבור אגרת מיוחדת

בעיר נתיבות עוקבים בדאגה אחר המתרחש בקהילות חרדיות גדולות ברחבי הארץ ועושים מאמצים גדולה בהסברה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.