יום רביעי , 1 אפריל 2020

כדורגל: ניצחון דרמטי למכבי ציון שדרות

במסגרת המחזור השישי של ליגה ב' דרום ב' התארחה שדרות בערב אצל מ.ס ב"ש וחזרה עם ניצחון יקר 2:1 עמוק בתוך תוספת הזמן. ביום שישי משחק בית נגד אילת.

מכבי ציון שדרות הייתה הערב בדרך לעוד תוצאה מאכזבת שהייתה עלולה להרחיק אותה לעת עתה מצמרת הליגה ומאבק העלייה זאת לאחר שהיא ספגה בדקה ה-92 שער שוויון אבל במהלך האחרון שלה לפני השריקה לסיום, היה זה רותם מרום שהראה הרבה ווינריות בשער ניצחון דרמטי ושלוש נקודות חשובות לקבוצתו שנמצאת במצב שברירי אחרי שני הפסדי ליגה רצופים.

"אני מאמין שדווקא זה יהיה הניצחון שיוציא אותנו לדרך חדשה" סיכם שחקן הקבוצה מתן כהן לאחר הניצחון הדרמטי".

כהן שפתח הפעם בהרכב יחד עם דודו כהן היה זה שהכניס את קבוצתו לעניינים כבר בדקה ה13 עם שער יתרון ענק. זה קרה אחרי פריצה של דודו כהן בצד ימין, הוא הסיט למתן כהן שהמתין כ20 מטרים מהשער כדי לבעוט לפינה הגבוהה הרחוקה פנימה 1:0.

מתן כהן חוגג שער יתרון הערב בב"ש. צילום: אורי גבאי
שחקני שדרות חוגגים שער יתרון. צילום: אורי גבאי

7 דקות לאחר מכן שדרות יכולה הייתה להגדיל את יתרונה לאחר שרותם מרום מנצל את המהירות שלו כדי להגיע לכדור ארוך לכיוון שוער ב"ש נעם דוד שמונע שער בטוח.

הקבוצה המארחת ב"ש ייזמה כל העת התקפות וחשפה פעם אחר פעם שוב הגנה חדירה מדי של שדרות, למזלה היה לה בשער ביום טוב השוער טליאס.

במחצית השנייה המשחק היה מאוזן עם התקפות מצד לצד כאשר משום מה שחקני שדרות נלחצו יותר מדי לאחור והזמינו הגבהות לעומק הרחבה. מנגד שדרות הייתה יכולה לפחות שלוש פעמים לסגור עניין, פעם היה זה צח זלינגר שהיה חופשי לכדור חוזר בתוך הרחבה אך בעט החוצה, פעמיים היה זה עופר אברה שהחמיץ באחד על אחד.

בסופו של דבר שדרות שילמה את המחיר על משחק הגנה פושר שאפשר לשחקני ב"ש להגביה כדורים בחופשיות. בדקה ה92 שדרות מסתבכת בהרחקת כדור ונענשת בשער שוויון 1:1 מרגיז. הקהל הששתק ונאלם דום.

אבל השחקנים שהיו על המגרש מיהרו לחדש את המשחק והאמינו. בדקה ה94 הכדור מגיע למגן הימני נדב עמר שמכניס כדור עומק שקפץ מהקרקע בתזמון מדויק לראש של רותם מרום שנוגח לפינה הימנית פנימה 2:1 שמעיר לחיים את 200 האוהדים שליוו את הקבוצה.

רותם מרום חוגג עם עופר אברה ואייל דיין שער ניצחון דרמטי. צילום: אורי גבאי

לסיכום: ככה בטוח לא צריכה להיראות הקבוצה, כמעט חסרת אונים בהגנה אבל חשוב היה לחזור עם ניצחון מול קבוצה ביתית קשה שכבר עשתה ותעשה צרות לכל קבוצות הצמרת.

לכתבה הבאה:

ראש מועצת מרחבים שי חג'ג' יוצא מבידוד

שי חג׳ג׳ יו״ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים, יוצא מבידוד, לאחר שעבר שתי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.