יום ו' | 28.5.21 | 16:52 | צילום: אורי גבאי

כדורגל: מכבי שדרות הפסידה בפתיחת הפליאוף

מכבי ציון שדרות נראתה רע מאוד במפגש הראשון בפליאוף העליון על הכרטיס לליגה א' וספגה הפסד ראשון העונה בבית, 1:0 לירוחם (פנדל של רועי אללוף בדקה ה-90). בשלישי היא תארח את לוד שהפסידה לאילת.

לפליאוף העליון כנראה חוקים משלו: עד לפני הפגרה שנכפתה עליה בשל המבצע הצבאי בעזה הייתה מכבי ציון שדרות לוהטת והציגה את היכולת הטובה שהציבה אותה כמועמדת מובילה להעפיל ליגה אבל במשחק שהתקיים היום הוכיחה הפועל ירוחם שצריך לקחת אותה בחשבון כאחת המועמדות לרשום עלייה לליגה א'.

 אוהדי שדרות ראו את קבוצתם במשחק חלש. צילום: אורי גבאי

צריך לומר ביושר מבלי לתרץ, בניגוד לחלק מהקבוצות, מכבי ציון שדרות לא קיימה אימונים בשל המציאות הביטחונית וניכר היה שזה פגע בה. השחקנים של עופר טלקר נראו חלודים ולא חדים כלל. בשורות שדרות חסר מאוד עמית גבאי המוצהב ולכן ג'ניה רפפורט שהיה עסוק בעיקר במשימה הגנה לא בא לידי ביטוי בכלל. מנגד, ירוחם ששמרה על כושר שיחקה נכון מאוד מול שדרות כשלחצה אותה קדימה ולא נדחקה לאחור.

 קפטן שדרות ג'ניה רפפורט, הקבוצה שלו לא הגיעה למצבים. צילום אורי גבאי

אחרי מחצית ראשונה מאופסת עם יכולת בינונית מאוד כשהאירועים הבולטים היו עימות בין שחקני ירוחם לשופט (שהרחיק את המאמן באדום ליציע) ובין הבלם מני הגאי לחלוץ שדרות אזברגה , ביצע במחצית השנייה המאמן טלקר חילופים כשהכניס למשחק את החלוץ ירין אבקסיס במקום זוהר קסאפו ובהמשך את גד עובדיה במקום אזברגה ואלטראש במקום לידור כהן היה נדמה כי הקבוצה התעוררה אבל מול החומה האדומה והבצורה של ירוחם הם לא הגיעו אפילו להזדמנות ממשית אחת.

 רגע העימות בין הבלם הגאי לאזברגה. הצליח להוציא את החלוץ מריכוז. צילום: אורי גבאי

ככל שנקפו הדקות לסיום ירוחם הייתה יותר מסוכנת, בדקה ה-80 שחקן ירוחם טען להכשלה לאחר איבוד כדור של שדרות ברחבה אך השופט טען שלא הגיע פנדל אבל בדקה ה-90 אלאטרש ליווה ברחבה שחקן ירוחם והכשיל אותו בבירור כך שלא נותר לשופט אלא לשרוק לכדור עונשין מ-11 מטרים, אותו תרגמה ירוחם ליתרון ושער ניצחון יקר מאוד.

 שוער שדרות בן דוד מזנק נכון אבל הכדור של רועי אללוף נעצר ברשת. צילום: אורי גבאי
 שחקני ירוחם חוגגים שער יתרון שהפך לניצחון בדקה ה-90. צילום: אורי גבאי
 שחקני ירוחם חוגגים בסיום ניצחון מרשים ומנחילים הפסד ראשון העונה לשדרות בבית. צילום: אורי גבאי

שדרות מצידה ביכולת הזו, אחרי הפסד בכורה העונה בבית תצטרך להתעלות במשחקים הבאים ואין לה יותר מדי זמן לנוח כי כבר ביום שלישי הפועל לוד שהפסידה לאילת תגיע למשחק המפסידות, קל בטוח זה לא יהיה אבל אם שדרות רוצה להשאיר לעצמה סיכוי להמשך היא חייבת לנצח.

 שחקני שדרות בפתיחת המשחק. עכשיו המשימה הופכת קשה יותר. צילום: אורי גבאי

About אורי גבאי

Check Also

נתיבות: בת 14 נפצעה בינוני כתוצאה מפגיעת רכב פרטי

 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב נווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.