מוצ"ש | 17.4.21 | 20:47

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו כי פתחו פער של 7 נקודות מהשלישית בית שמש.

הפועל שדרות עשתה ביום שישי עוד צעד משמעותי לעבר המטרה: מקום בפליאוף העליון שם ינסו להפתיע במאבק על כרטיס העלייה לליגה ב'. לסיום העונה נותרו שלושה משחקים כאשר  למעשה שדרות זקוקה לעוד ניצחון כדי להפוך את זה לרשמי.

בשישי התייצבה שדרות באשקלון מול מכבי המקומית אותה מחצה בסיבוב הקודם 7:1. למאמן פרץ היה ברור שהפעם קל זה לא יהיה אבל מהפתיחה היה ברור מי הקבוצה העדיפה.

שחקני שדרות הגיעו לרחבה של אשקלון אבל לא היו מספיק תכליתיים. מי שכן היו תכליתיים הם האשקלונים שבדקה ה-16 יצאו להתקפה מתפרצת בסיומה נותר איתי אלגרבלי מול שוער שדרות עדיאל אזולאי כדי לבעוט לפינה הימנית הרחוקה פנימה.

שחקני שדרות לא נבהלו במיוחד והגבירו את הלחץ על הגנת אשקלון. בדקה ה-26 מהלך נהדר של עדן יונה שחולף על פני 2 שחקנים ומכניס כדור עומק לעומר יהודאי שהיה בנבדל גבולי, יהודאי חדר לרחבה והשאיר כדור לבר טוויטו שמקרוב מגלגל פנימה, שוויון 1:1.

בדקה ה-42 נהנתה שדרות מהחלטה שגויה של השופט לשלוף את הכרטיס האדום לאחד משחקני אשקלון לאחר שזה ביצע עבירה במאבק על כדור על עדן יונה.

עם פתיחת המחצית השנייה היה ברור שהגול של שדרות זה רק עניין של זמן. זה הגיע אחרי טעות קשה בהגנה של אשקלון בדקה ה-55. זה התחיל בלחץ נהדר של יהודאי על השוער שהרחיק לא טוב וטוויטו היה במקום הנכון כדי לבעוט פנימה את שער היתרון 2:1.

 בר טוויטו, כבש צמד שערים. צילום: אורי גבאי

בדקה ה-77 עדן יונה שהיה פשוט מצוין סגר עניין. יהודאי שהיה מעורב בכל שלושת השערים הכניס כדור עומק לאזור רחבת החמש ויונה הקדים את הגנת אשקלון כדי לגלגל פנימה, ניצחון לא משכנע אך מוצדק 3:1.

 מאמן שדרות אבי פרץ. הקבוצה שלו עושה עונה נפלאה. צילום: אורי גבאי

בסופו של דבר החניכים של אבי פרץ עשו את עבודתם והתבשרו כי גם מוליכת הליגה מכבי קרית גת עשתה את שלה בבית מול השלישית עירוני בית שמש עם ניצחון 3:1 שהרחיק את אחת המועמדות לעלייה כמעט באופן סופי ממאבק הפליאוף העליון. נזכיר כי במחזור הקרוב תארח שדרות את מ.כ ב"ש ובמחזור לאחר מכן תתארח בקרית גת למשחק שיהיה עשוי להיות לפרוטוקול בלבד. בתום העונה הסדירה יתקיימו משחקי הפליאוף העליון בהשתתפות 2 המקומות הראשונים מכל בית. על פניו, בבית א' יעפילו מכבי ב"ש ושגב שלום ואילו מבית ב' יעפילו ק.גת ושדרות.

צפו בדברים שאמר מאמן הפועל שדרות אבי פרץ בסיום המשחק לצוות "שדרונט" ששידר את המשחק (התקציר של המשחק מחר במהדורת הכדורגל שלנו "יציע הנמוכות")

 

 

About אורי גבאי

Check Also

רקטה התפוצצה בלב שכונת מגורים בשדרות, תושב העיר שנפצע מטיל נ"ט שוחרר לביתו

אחד מבתי המגורים ניזוק מרסיסי הרקטה שהתפוצצה על מדרכה. תושבת העיר סובלת מחרדה. ההסלמה הביטחונית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.