יום ב' | 29.3.21 | 17:41

כדורגל | ליגה ב': הפסד ראשון למכבי ציון שדרות- צפו בתקציר

במשחק שבו סופגת שדרות לראשונה העונה היא נוחלת הפסד 3:1 מאכזב באילת ומאבדת בתום הסיבוב הראשון את המקום הראשון. ביום שישי פתיחת הסיבוב השני בבית נגד בית"ר יבנה.

מתחילת העונה, במשך 7 מחזורים מכבי ציון שדרות לא ספגה ולו שער אחד אבל לפני דקות אחדות במשחק הליגה שנועל את הסיבוב הראשון באילת היא ספגה שלושה שערים ונחלה את הפסדה הראשון העונה (3:1). כמו במפגשים מול מודיעין בחוץ וקרית מלאכי בבית היא התקשתה מאוד בחלק ההתקפי, לעומת זאת, ההגנה הפעם הייתה חדירה מדי והמרחקים בין הקישור לחלק האחורי התבטאו במשחק נרפה וחלש.

 אוהדי שדרותיה כמו תמיד תומכים בקבוצה גם באילת.

כבר בדקה השמינית, לראשונה העונה נאלץ אלעד בן דוד להוציא את הכדור מהרשת. כדור קרן לאילת שניצלה היטב את הרוח העזה, שחר בן ארי המקומי שנותר חופשי לגמרי נגח פנימה 1:0 לאילת.

אם לא די בפיגור, עם פתיחת המחצית השנייה נותרה שדרות בעשרה שחקנים לאחר שהמגן הימני סדי בוהדנה נאלץ לעצור שחקן אילת בדרך לשער וראה את האדום.

למרות זאת, שדרות המשיכה בניסיון להשיג את השוויון אך שילמה בהתקפה מהירות ויעילות של האילתים, אחת מהן בדקה ה-61 של דניאל אלימלך שקובע 2:0.

בדקה ה-72 מצליחה שדרות לעורר תקווה מסוימת עם שער מצמק (2:1) אותו כבש גל אסולין. לאחר קרן קצרה בצד שמאל עם עמית גבאי, אסולין הגביה כדור לפינה הרחוקה של שוער אילת והכדור נכנס פנימה.

אם בשדרות עוד קיוו שעם הרוח ולמרות פיגור שחקן הם יצליחו לכפות שוויון הרי שהחלוץ האילתי המוכשר דניאל אלימלך שוב עשה את זה וקבע 3:1 לאילת.

צפו בתקציר המשחק (מתוף דף הפייסבוק של אילת)

 

בתוך כך, את ההפסד אין בוודאי איך לתרץ, אולם עוד לפני היציאה לאילת, בשדרות טענו כי לא הייתה כל הכנה אופטימלית משום שהיה בין לבין שבת וחג שיצא רק לקראת שמונה בערב. לדבריהם האילתים סרבו להזיז את המשחק ליום שלישי ובכך לאפשר הגעה מוקדמת לעיר הדרומית. במקום זאת, שחקני שדרות הגיעו רק אתמול בלילה לאילת. כך או כך, לשדרות יש עוד סיבוב שלם כדי לתקן. מה שבטוח היכולת הנוכחית לא תספיק למאבק על 2 המקומות לפליאוף העליון שהופך צפוף מאוד יחד עם מודיעין, אילת, ק. מלאכי ואופקים-מרחבים. ביום שישי תארח שדרות את בית"ר יבנה.

About אורי גבאי

Check Also

כדורגל | ליגה ג' | הפועל שדרות רגל וחצי בפליאוף העליון

האדומים לא הציגו משחק גדול ביום שישי באשקלון אבל אחרי שחזרו מפיגור לניצחון 3:1 התבשרו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.