יום שישי | 2.4.21 | 17:00 | אזור התאונה: צילום: מד"א

טרגדיה בכפר מימון: בן 3 נהרג ליד גן השעשועים

לאחר שמאמצי ההחייאה לא צלחו בבית חולים סורוקה נאלצו לקבוע את מותו. על פי הממצאים שאספה המשטרה: הילד זיהה את רכבו של אביו ורץ לקראתו, נהג רכב שהופתע פגע בו. 

מכת תאונות הדרכים באזור הנגב הצפוני שראינו בימים האחרונים הסתיים במוות טראגי של בן 3 מהישוב שוקדה שבתחום המועצה האזורית שדות נגב. בדקות האחרונות, נמסרה ההודעה על מותו לאחר שבמשך שעתיים נלחמו על חייו. מייד עם היוודע דבר האסון התגייסו בוועד מושב שוקדה כדי לסייע ככל הניתן לבני המשפחה.

המקרה אירע בכפר מימון הסמוך למושב מגוריו של הילד.  באזור השעה  14:15, על פי ממצאי חקירת בוחני התנועה של מרחב נגב, הילד בן החמש, שיחק בגן השעשועים בכפר מימון יחד עם חברים. הילד, תושב מושב שוקדה הסמוך, המתין לאביו שאמור היה לאסוף אותו. הוא ככל הנראה ראה את אביו מגיע עם המכונית ורץ לקראתו, עקף גדר בטיחות ורץ לכביש – ורכב אחר, שבו נהג תושב המושב בן 30, פגע בו.

כתוצאה מהתאונה סבל הילד מפגיעה רב מערכתית. "הילד שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד" סיפר גד שפרר חובש רפואת חירום שהגיע רכוב על אופנוע מד"א. "הוא היה ללא דופק וללא נשימה, הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ תוך כדי ביצוע פעולות החייאה ופינינו אותו תוך המשך טיפול רפואי לבית חולים כשמצבו קריטי."

לזירה הגיע גם כונן איחוד הצלה שסייע במאמצים. "כשהגעתי למקום הילד שכב על הכביש הוא היה מחוסר הכרה ללא דופק ונשימה, ביצענו פעולות החייאה ובהמשך הוא פונה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים להמשך טיפול." סיפר נתי אטיאס חובש באיחוד הצלה שטיפל בילד.

 

 

About אורי גבאי

Check Also

נתיבות: בת 14 נפצעה בינוני כתוצאה מפגיעת רכב פרטי

 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנערה הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב נווה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.