יום רביעי , 1 אפריל 2020
אביאל אפנג'ר, חוזר ללבוש את המדים הירוקים. צילום: אורי גבאי

חיזוק מפתיע: אביאל אפנג'ר חזר למכבי ציון שדרות

הקשר שהצטיין בעונה שעברה ביקש להשתחרר מהפועל מרמורק מליגה א' דרום ומיד הוצף בהצעות רבות. אתמול בערב הוא חתם על חוזה בשדרות ויצטרף לשורותיה במשחק הליגה הבא. 

עד לפני חודש היה נדמה כי הקריירה של הקשר המוכשר מנתיבות ממריאה בקבוצת הכוכבים של הפועל מרמורק מליגה א' דרום, הוא אף כבש שער שהוביל את הקבוצה מהפסד מביך לניצחון, אבל לאחר שבמשחקים האחרונים לא קיבל מספיק דקות משחק הוא התייאש וביקש להשתחרר.

מייד לאחר הפרסום ביום חמישי על כך שהשחקן נענה לבקשתו להשתחרר מהמועדון הרחובותי של הזמר אייל גולן, חיזרו אחריו לא מעט קבוצות והניחו בפניו הצעות מפתות, ההצעה המשמעותית הגיעה מקבוצת האדומים אשדוד, הצעות נוספות קיבל גם בליגה ב' מקבוצות מ.ס דימונה ועירוני כסייפה. לתמונה נכנסו כמובן גם אנשי שדרות שהפעילו על השחקן לחץ גדול לחזור, מהשנייה הראשונה הוא הבהיר כי אם יחזור לליגה ב' זה יהיה רק לשדרות שם הציג אשתקד את היכולת הכי טובה שלו.

בסופו של דבר אפנג'ר החליט לוותר על הצעות מליגה א' לטובת שדרות, אתמול בלילה התייצב עם אחיו שניר שמנהל את ענייניו וחתם על חוזה בשדרות. המאמן טלקר שגם היה בסוד העניינים שוחח עם השחקן לא מעט ולחץ לצרפו.

לאחר החתימה מסר אפנג'ר לדף הרשמי של הקבוצה בפייסבוק: "רציתי מאוד להצליח עם הפועל מרמורק, לצערי דברים לא הסתדרו, מהרגע הראשון היה לי ברור שאם אני חוזר לליגה ב' זה רק בשדרות ואני לגמרי מרגיש שאני חוזר הביתה לחיבוק הענק של האוהדים היקרים. אני בטוח שעם שדרות אגיע חזרה לליגה א'. תודה רבה לכולם".

לכתבה הבאה:

רב העיר נתיבות מתגייס למאבק בקורונה ושיגר לציבור אגרת מיוחדת

בעיר נתיבות עוקבים בדאגה אחר המתרחש בקהילות חרדיות גדולות ברחבי הארץ ועושים מאמצים גדולה בהסברה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.