יום ראשון , 23 פברואר 2020
אייל דיין, סוגר מעגל עם אופקים-מרחבים וינסה לסייע לה להעפיל לליגה ב'

"חזרתי לשורשים שלי כדי לעזור לאופקים-מרחבים לעלות ליגה"

אחרי שפתח את העונה השנייה בשדרות, עבר לקרית מלאכי ועזב אחרי חודש, החלוץ אייל דיין החליט לדחות את כל ההצעות המפתות בעיקר כספית כדי להיענות להצעה של מוליכת ליגה ג' דרום. במשחק האחרון הוא כבר עשה ספתח עם רביעיית שערים. 

עונה שנייה ברציפות שקבוצת הכדורגל המאוחדת של הפועל אופקים-מרחבים מתמודדת בליגה ג' דרום עם מטרה ברורה לנסות ולהעפיל לליגה ב'.  אחרי שכשלה בעונה שעברה להגיע לפליאוף בטרום העונה הנוכחית הפיקו לקחים, החתימו את המאמן מוטי עטר ובנו סגל איכותי. בינתיים, בתום 16 מחזורים אופקים-מרחבים מוליכה את הליגה אבל המאבק לגמרי פתוח כשגם היריבה העיקרית מ.כ ערד שמרוחקת נקודה, בעקבותיה, וגם שגב שלום שהפסידה במחזור האחרון לערד עוד לא אמרה את המילה האחרונה.

המאבק על הכרטיס לליגה ב' צפוי להיות צמוד עד הסיום ובאופקים-מרחבים לא מתכוונים לתת להזדמנות לחמוק מהידיים ולכן השקיעו מאמצים גדולים בצירופו של החלוץ המנוסה אייל דיין שפתח את העונה השנייה שלו במכבי ציון שדרות מליגה ב' אך לאחר שלא קיבל דקות משחק אצל עופר טלקר הוא שוחרר ומצא בית בקרית מלאכי אלא ששם אחרי חודש בלבד שיחררו אותו בשל בעיית תקציב. הוא קיבל הצעות מפתות, בין היתר מקבוצת הפועל כפר קסאם מליגה ב' דרום א' אבל העדיף לשחק קרוב לבית. בנוסף, השבוע יחזור מעונש הרחקה ממושך של שנה שלמה  גם הקשר המוכשר אדם בוכריס, אם הוא יתעסק נטו בכדורגל אין בכלל ספק שהוא יתרום תרומה משמעותית במאבק העלייה.

בינתיים, מי שפרע שטרות כבר במשחק הראשון שלו הוא החלוץ אייל דיין שכבש רביעיית שערים בניצחון המוחץ 9:2 ברהט שפתח את הסיבוב השני.  כבר בדקה התשיעית קבע דיין 1:0, חאלד אלעסל קבע בחלוף 4 דקות 2:0, המאחרת מרהט הלחיצה מעט עם שער מצמק אבל דיין דאג להוריד את קבוצתו רגועה להפסקה עם  יתרון  3:1.  החגיגה של דיין נמשכה בפתיחת המחצית השנייה עם צמד שערים מהיר שקבע 5:1. עד הסיום אופקים-מרחבים רישתה עוד 4 פעמים את השער של רהט וספגה שער מצמק נוסף.

 אייל דיין עם שחקני קבוצתו החדשה. צילום: מדיה הפועל אופקים-מרחבים

אייל, חתיכת ספתח עשית?

"תמיד כייף לכבוש שערים, משהו שהיה חסר לי אבל הכי חשוב באמת שהתחברתי לקבוצה ועזרתי לה לנצח. אני אחד שמאוד מחויב כשאני עולה לשחק, זה מה שאפיין אותי תמיד, כל מה שאני רוצה זה לעלות וליהנות ואני שמח שכבר במשחק הראשון באופקים-מרחבים זה קרה".

לפני ההגעה לאופקים-מרחבים, פתחת את העונה את העונה בשדרות, מה לא הצליח לך שם?

"עוד לפני העונה הנוכחית, הייתה לי פתיחת עונה מצוינת בשדרות בעונה שעברה, מהרגע הראשון התחברתי למועדון הזה. לצערי פציעה השביתה אותי כמעט עד סוף העונה וכל הזמן שישבתי בבית חשבתי רק על החזרה שלי למגרש, רציתי מאוד לפצות על העונה שעברה ולעזור לשדרות, עשיתי הכנה טובה, כבשתי במשחקי הכנה, לצערי לא קיבלתי מספיק דקות בליגה כדי לתרום ובסופו של דבר גם שוחררתי. למרות הכל אני מאוד אוהב את שדרות וזה המועדון הכי טוב בליגה עם קהל מדהים. לא אשקר, רציתי לחזור גם אחרי העזיבה לקרית מלאכי אבל דברים לא הסתדרו".

אופקים מרחבים רצתה אותך כבר לפני מספר חודשים אבל סירבת בעיקר כי חששת לרדת לליגה ג'?

"זה נכון שרציתי לבחון עוד אפשרויות בליגה ב' והיו לי מספר הצעות אבל לא חששתי לרגע לרדת לליגה ג' משום שאם כבר לרדת זה לקבוצה שמתמודדת לעלות לליגה ב' כך שזו ירידה לצורך עליה. אחרי שעזבתי את קרית מלאכי ישבתי עם עצמי והגעתי למסקנה שעדיף להרוויח פחות אבל לשחק קרוב לבית בקבוצה שבא איהנה יותר".

השתלבת יחסית מהר?

"קודם כל חזרתי למקום מוכר, עם חלק מהשחקנים, שיחקתי בעבר, את המאמן אני מכיר מצוין. בנוסף, מדובר בקבוצה מאוחדת של מרחבים שבה שיחקתי הרבה שנים עד שעזבתי בזמנו לב"ש עם אופקים שזה העיר שבה נולדתי. אפשר לומר שחזרתי לשורשים שלי כדי לעזור לאופקים-מרחבים לעלות ליגה. חד וחלק, המטרה מאוד ברורה ואני מאמין שבעבודה קשה נצליח במטרה".

לכתבה הבאה:

ליגה ב': שדרות חזרה לנצח, נתיבות השוותה בדקה ה-90

בעקבות הניצחון ואיבוד נקודות בקרב קבוצות הצמרת, צימקה שדרות את הפער מהמקום שמוביל לפליאוף העליון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.