יום ראשון , 23 פברואר 2020

חדש בנתיבות: השלמת 12 שנות לימוד ללא עלות

תכנית ייחודית תיפתח בקרוב במרכז הצעירים כאשר בסיומה יקבלו המשתתפים תעודת סיום 12 שנות לימוד מטעם משרד החינוך.

תכנית להשלמת 12 שנות לימוד נפתחה במרכז הצעירים בנתיבות. התכנית מאושרת על ידי משרד החינוך, ומסיימי התכנית יקבלו תעודה מטעמה, אשר תהיה קבילה בכל המוסדות האקדמיים בישראל.
נתיבות הינה הרשות היחידה בדרום שנבחרה לפתוח את התכנית ללא עלות ובמימון מלא של משרד החינוך.

התכנית תועבר על ידי מיטב המורים שהינם תושבי העיר, במשך שלושה ימים בשבוע, בימים א', ג' וה', כאשר אורכו של כל מפגש עומד על כ-3 שעות. המפגשים יתקיימו בשעות אחר הצהריים-ערב המותאמות עבור אנשים עובדים. תכנית זו מיועדת לאלו שלא סיימו 12 שנות לימוד והינם מגיל 18 ומעלה לאחר מבחני התאמה לקבלה לתכנית.

פרט לתכנית, הנרשמים יקבלו ליווי אישי, תמיכה של מרכז הצעירים בתגבורים בעת הצורך ואת ספרי הלימוד הנדרשים. השבוע התקיים ערב חשיפה לתכנית כאשר עשרות מתעניינים הגיעו לשמוע ולהתרשם מהתכנית. בימים הקרובים תיסגר ההרשמה, שהינה מוגבלת ועומדת על 25 נרשמים. תכנית זו הינה תוצר של שיתוף פעולה בין משרד החינוך, עיריית נתיבות ובביצוע של מרכז הצעירים, כאשר השנה תיפתח בפעם הרביעית בעיר.
מנהלת מרכז הצעירים בנתיבות, נעמה אלנקרי: "נושא ההשכלה עומד בראש סדר העדיפויות שלנו במרכז הצעירים בנתיבות. אני מזמינה את התושבים ליהנות משירות חשוב זה שהינו ללא עלות ואשר יקנה למסיימי התכנית ערך רב בלימודים עצמם. אנו מאמינים שהתכנית תוביל לקידום אישי ותעסוקתי בהמשך, ולכך שמסיימי התכנית ימשיכו לאחריה במוסדות האקדמיים ויסללו את דרכם התעסוקתי בכל מקום שייבחרו בהמשך".

מ"מ רכזת פיתוח קריירה במרכז הצעירים, שירה מדר: "זוהי תכנית ייחודית וחשובה שתיפתח בעיר, ולשמחתנו, קיבלנו מספר רב של פניות מכל שכבות הגיל המבינים את החשיבות שיש לתכנית זו. הושקעה חשיבה רבה ביצירת התכנית ובמעטפת שיקבלו כל הנרשמים עד להצלחה האישית. במהלך ההרשמה הגיעו אנשים שלא האמינו שהם יכולים לעבור את מבחני ההתאמה וקיבלו ציונים גבוהים, מה שהעלה את ביטחונם העצמי ואת תחושת המסוגלות העצמית".

לכתבה הבאה:

ליגה ב': שדרות חזרה לנצח, נתיבות השוותה בדקה ה-90

בעקבות הניצחון ואיבוד נקודות בקרב קבוצות הצמרת, צימקה שדרות את הפער מהמקום שמוביל לפליאוף העליון …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.