שבת , 15 אוגוסט 2020
שחקני שדרות בימים טובים יותר. צילום: אורי גבאי

זעזוע במכבי שדרות: 4 שחקנים שוחררו

בין המשוחררים הקפטן המנוסה דור אלקבץ, הקשר אבישי בניטח, המגן נדב עמר והקשר ליאור היילה.

התוצאות המאכזבות האחרונות והקשיים התקציביים הובילו הבוקר את הנהלת מכבי ציון שדרות לשחרר ארבעה שחקנים מה שיפגע בסיכויי הקבוצה להתמודד על מקום בפליאוף העליון ולהיאבק על הכרטיס השני לליגה א'.

בין המשוחררים הפתעה אחת גדולה- הקפטן דור אלקבץ שמשחק עונה שלישית במועדון והפך לאחד השחקנים המשמעותיים מבחינה מנהיגותית. בנוסף לאלקבץ גם הקשר האחורי אבישי בניטח שהגיע הקיץ ממכבי קרית מלאכי שוחרר. האחרון לא התייצב למשחק החשוב נגד כסייפה בגלל שלא מצא מחליף במקום עבודתו בחברת חשמל ובמועדון ראו בכך חוסר מחויבות. מבחינה מקצועית אין ספק ששדרות פספסה אותו העונה כי מדובר בהחלט באחד הקשרים האחוריים האיכותיים שמיעט לקבל דקות משחק.

שחקן נוסף שהגיע הקיץ בקול תרועה הוא הקשר ליאור היילה שגם כבש את שער הניצחון לאשדוד אשתקד שמנע את העלייה משדרות, לאחרונה היילה דווקא הפגין אכפתיות אבל לא קיבל מספיק דקות כדי להביא את היכולות שלו לכר הדשא. השחקן הרביעי ששוחרר הוא המגן הימני נדב עמר ששמר על מקום קבוע בהרכב ובסך הכל הציג יכולת טובה עד כה אבל במועדון החליטו לוותר עליו.

בצעד זה בשדרות מוותרים למעשה על העונה הנוכחית ובסגל שנותר יהיה קשה להיאבק על מקום בפליאוף העליון. יש להבהיר כי הצעד נעשה בעיקר בגלל מגבלות תקציב. כבר תקופה ארוכה שבעמותה טוענים כי נבנתה קבוצה על סמך תקציב מסוים אולם הוא קוצץ משמעותי ובהתאם לכך הוחלט גם להתייעל כלכלית.

לכתבה הבאה:

בלון גרם לדליקה גדולה בשדות נגב: תושבים של אחד הישובים פונו מבתיהם

גגהתקפת בלוני הנפץ לעבר ישובי העוטף נמשכה וגורמת לעוד ועוד דליקות נרחבות. בשדות נגב נחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.