יום חמישי , 28 מאי 2020

הקייטנות הזולות בארץ – בשדרות

בזמן שדנים על מחירי הקייטנות הגבוהים, עיריית שדרות מוכיחה כי אפשר אחרת, ומציגה את מחירי הקייטנות הזולים בארץ. עלותקייטנה לילדי הגנים ולתלמידי ד'-ו' תהיה 320 ₪ בלבד עד 13:00. בנוסף, תלמידי כיתות א'-ג' לא ישלמו על הקייטנות כלל במסגרת "בתי הספר של החופש הגדול".

בעוד שהחופש הגדול הוא שמחה לתלמידים, הוא כאב ראש לא קטן עבור ההורים אשר צריכים למצוא לילדיהם תעסוקה, בעיקר לצעירים שבהם, הלומדים בגני הילדים ובבתי הספר היסודיים וזקוקים להשגחה. בנוסף לכך, ההורים נאלצים להתמודד עם הנטל הכלכלי של מימון תעסוקה זאת. הפתרון האולטימטיבי הוא כמובן קייטנת הקיץ. בעוד שברחבי הארץ ישנה מחאת הורים על מחירי הקייטנותומנכ"ל משרד הפנים מבקש מראשי רשויות להוזיל את המחירים, עיריית שדרות מציעה לתושביה את המחיר הזול ביותר בארץ.

מחירן המוזל של הקייטנות עומד על 320 ₪ בלבד עבור קייטנה שתימשך שלושה שבועות, בכל יום בשבוע בין 7:30 ל-13:00 לילדי הגנים ומ-8:00 עד 13:00 לילדי בתי-הספר. הקייטנות המוזלות מוצעות לכל ילד וילדה בגני הילדים ובכיתות ד'-ו'. בנוסף, תלמידי כיתות א'-ג' לא ישלמו על הקייטנות כלל במסגרת פרויקט "בתי הספר של החופש הגדול".

הקייטנות יכללו ארוחת בוקר, סדנאות בתחומי הרובוטיקה לצד פעילויות העשרה בתחום האנגלית, חוגים, הצגות, ימי בריכה ועוד.

ראש העיר שדרות, אלון דוידי: "אנו בעיריית שדרות חושבים כל העת על תושבינו ומשכך אנו מציעים להם את מחירי הקייטנותהאטרקטיביים ביותר בארץ. מדובר בקייטנות איכותיות הכוללות פעילויות העשרה רבות, אשר הופכות את אותן קייטנות לכלי חינוכי ומשמעותי". עוד הוסיף דוידי: "אני מודה לשר החינוך, חה"כ נפתלי בנט, ולצוות משרדו על הסיוע הנרחב והקצאת המשאבים לטובת העיר שדרות אשר בשיתוף פעולה מלא עם העירייה, מאפשרים לנו להציע לתושבים את המחירים הזולים ביותר בארץ. נמשיך לפעול מול כלל המשרדים הרלוונטיים כדי להמשיך ולהטיב עם תושבי העיר היקרים שלנו".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "כפי שפעלנו בשנה שעברה, גם השנה הקייטנות בשדרות יהיו גם האיכותיות ביותר וגם הזולות ביותר בארץ. עם הרבה חשיבה ואיגום משאבים ניתן לספק קייטנה יצירתית, לימודית ומהנה במחיר שפוי. אני מודה לראש העיר על המאמץ והמסירות להוציא את קייטנות הקיץ המוזלות לפועל".

 

לכתבה הבאה:

ממ"ר לכיש הנכנס קיים פגישת עבודה עם ראש עיריית שדרות

ניצב-משנה רונן אבניאלי, שהחל לאחרונה בתפקידו כמפקד מרחב לכיש במשטרה, הגיע השבוע לפגישת עבודה עם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.